Rozlosování OP Semilska - podzim 2018

 

 

1. kolo

Sobota 11. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Kovář Vojtěch - Přikryl Jaroslav, Přikryl Jan. 

Sobota 11. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Mikule Jaroslav - Polyak Petr, Polyák Tomáš. 

Sobota 11. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Nepraš Martin - Houžvička Tomáš. 

Sobota 11. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Plíva Lukáš - Ježek Jakub. 

Neděle 12. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Přikryl Jaroslav - Přikryl Jan, Janda Martin. 

2. kolo

Sobota 18. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Kafka František - Smoleňák Petr, Vasko Ivan. 

Sobota 18. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Mašek Milan - Mikule Jaroslav, Procházka Jan. 

Sobota 18. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Nepraš Martin - Houžvička Tomáš. 

Sobota 18. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Přikryl Jan - Přikryl Jaroslav, Janda Martin. 

Neděle 19. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Liška Pavel - Mašek Milan. 

3. kolo

Sobota 25. 8. 2018 17:00
SK Mírová Sokol Martinice
 
Sobota 25. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Přikryl Jaroslav - Janda Martin. 

Sobota 25. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Liška Pavel - Mašek Milan, Mikule Jaroslav. 

Neděle 26. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Mikule Jaroslav - Liška Pavel, Dytrych Pavel. 

Neděle 26. 8. 2018 17:00

Rozhodčí: Nepraš Martin - Bukvička Dušan, Kovář Vojtěch. 

4. kolo

Sobota 1. 9. 2018 17:00
Sokol Nová Ves Sokol Horní Branná B

Rozhodčí: Nepraš Martin - Houžvička Tomáš. 

Sobota 1. 9. 2018 17:00
TJ Vysoké - Sokol Mříčná

Rozhodčí: Liška Pavel - Preissler David, Procházka Jan. 

Sobota 1. 9. 2018 17:00
Jiskra Libštát - SK Mírová

Rozhodčí: Ouředník Pavel - Albl Václav, Rulec Lukáš. 

Sobota 1. 9. 2018 17:00
TJ Poniklá - SK Jilemnice

Rozhodčí: Mikule Jaroslav - Polyák Tomáš, Polyak Petr. 

Neděle 2. 9. 2018 17:00
SK Studenec - Sokol Stružinec

Rozhodčí: Lelek Jan. 

5. kolo

Sobota 8. 9. 2018 17:00
SK Mírová TJ Poniklá
 
Sobota 8. 9. 2018 17:00
TJ Vysoké - Sokol Martinice
 
Sobota 8. 9. 2018 17:00
Sokol Stružinec - Sokol Nová Ves
 
Sobota 8. 9. 2018 17:00
SK Jilemnice - SK Studenec
 
Neděle 9. 9. 2018 17:00
Sokol Horní Branná B - Sokol Mříčná
 

6. kolo

Sobota 15. 9. 2018 17:00
TJ Poniklá - SK Studenec
 
Sobota 15. 9. 2018 17:00
Sokol Nová Ves SK Jilemnice
 
Sobota 15. 9. 2018 17:00
Sokol Mříčná - Sokol Stružinec
 
Sobota 15. 9. 2018 17:00
Sokol Martinice - Sokol Horní Branná B
 
Neděle 16. 9. 2018 17:00
Jiskra Libštát - TJ Vysoké
 

7. kolo

Sobota 22. 9. 2018 16:30
TJ Vysoké - SK Mírová
 
Sobota 22. 9. 2018 16:30
Sokol Stružinec - Sokol Martinice
 
Sobota 22. 9. 2018 16:30
SK Jilemnice - Sokol Mříčná
 
Neděle 23. 9. 2018 16:30
SK Studenec - Sokol Nová Ves
 
Neděle 23. 9. 2018 16:30
Sokol Horní Branná B - Jiskra Libštát
 

8. kolo

Sobota 29. 9. 2018 16:00
TJ Poniklá - Sokol Nová Ves
 
Sobota 29. 9. 2018 16:00
Sokol Mříčná - SK Studenec
 
Sobota 29. 9. 2018 16:00
Sokol Martinice - SK Jilemnice
 
Sobota 29. 9. 2018 16:00
SK Mírová Sokol Horní Branná B
 
Neděle 30. 9. 2018 16:00
Jiskra Libštát - Sokol Stružinec
 

9. kolo

Sobota 6. 10. 2018 16:00
TJ Vysoké - TJ Poniklá
 
Sobota 6. 10. 2018 16:00
Sokol Stružinec - SK Mírová
 
Sobota 6. 10. 2018 16:00
SK Jilemnice - Jiskra Libštát
 
Sobota 6. 10. 2018 16:00
Sokol Nová Ves Sokol Mříčná
 
Neděle 7. 10. 2018 16:00
SK Studenec - Sokol Martinice
 

10. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:30
TJ Poniklá - Sokol Mříčná
 
Sobota 13. 10. 2018 15:30
Sokol Martinice - Sokol Nová Ves
 
Sobota 13. 10. 2018 15:30
Jiskra Libštát - SK Studenec
 
Sobota 13. 10. 2018 15:30
SK Mírová SK Jilemnice
 
Sobota 13. 10. 2018 15:30
TJ Vysoké - Sokol Horní Branná B
 

11. kolo

Sobota 20. 10. 2018 15:30
Sokol Stružinec - TJ Vysoké
 
Sobota 20. 10. 2018 15:30
Sokol Nová Ves Jiskra Libštát
 
Sobota 20. 10. 2018 15:30
Sokol Mříčná - Sokol Martinice
 
Neděle 21. 10. 2018 15:30
SK Studenec - SK Mírová
 
Neděle 21. 10. 2018 15:30
Sokol Horní Branná B - TJ Poniklá