Rozlosování OP Semilska - podzim 2017

 

2. kolo

Sobota 19. 8. 2017 14:00

Rozhodčí: Kraus Pavel - Mikule Jaroslav. 

Sobota 19. 8. 2017 17:00

Rozhodčí: Diringer Petr - Ježek Jakub, Jákl Adam. 

Sobota 19. 8. 2017 17:00

Rozhodčí: Přikryl Jaroslav - Přikryl Jan, Procházka Jan. 

Neděle 20. 8. 2017 16:00

Rozhodčí: Mašek Milan - Mikule Jaroslav, Kraus Pavel. 

Neděle 20. 8. 2017 17:00

Rozhodčí: Styblík Jaromír - Procházka Jan, Janda Martin. 

3. kolo

Sobota 26. 8. 2017 17:00
SK Mírová pod Kozákovem - TJ Sokol Horní Branná B

Rozhodčí: Nesvadba Ondřej - Klement Martin, Purm Marek. 

Sobota 26. 8. 2017 17:00
TJ Poniklá - TJ Sokol Bozkov B
Sobota 26. 8. 2017 17:00
TJ Sokol Stružinec - TJ Sokol Mříčná
Neděle 27. 8. 2017 17:00
SK Studenec - TJ Vysoké nad Jizerou
Čtvrtek 28. 9. 2017 09:30
TJ Sokol Nová Ves - FK Přepeře B

4. kolo

Sobota 2. 9. 2017 17:00
SK Mírová pod Kozákovem - TJ Poniklá
Sobota 2. 9. 2017 17:00
FK Přepeře B - SK Studenec
Neděle 3. 9. 2017 16:00
TJ Sokol Bozkov B - TJ Sokol Nová Ves
Neděle 3. 9. 2017 17:00
TJ Sokol Horní Branná B - TJ Sokol Mříčná
Neděle 3. 9. 2017 17:00
TJ Vysoké nad Jizerou - TJ Sokol Stružinec

5. kolo

Sobota 9. 9. 2017 14:00
TJ Sokol Stružinec - FK Přepeře B
Sobota 9. 9. 2017 17:00
TJ Sokol Mříčná - TJ Vysoké nad Jizerou
Sobota 9. 9. 2017 17:00
TJ Poniklá - TJ Sokol Horní Branná B
Sobota 9. 9. 2017 17:00
TJ Sokol Nová Ves - SK Mírová pod Kozákovem
Neděle 10. 9. 2017 17:00
SK Studenec - TJ Sokol Bozkov B

6. kolo

Sobota 16. 9. 2017 16:00
FK Přepeře B - TJ Sokol Mříčná
Sobota 16. 9. 2017 16:00
TJ Sokol Bozkov B - TJ Sokol Stružinec
Sobota 16. 9. 2017 17:00
SK Mírová pod Kozákovem - SK Studenec
Sobota 16. 9. 2017 17:00
TJ Poniklá - TJ Sokol Nová Ves
Neděle 17. 9. 2017 17:00
TJ Sokol Horní Branná B - TJ Vysoké nad Jizerou

7. kolo

Sobota 23. 9. 2017 16:30
TJ Sokol Stružinec - SK Mírová pod Kozákovem
Sobota 23. 9. 2017 16:30
TJ Sokol Mříčná - TJ Sokol Bozkov B
Sobota 23. 9. 2017 16:30
TJ Vysoké nad Jizerou - FK Přepeře B
Sobota 23. 9. 2017 16:30
TJ Sokol Nová Ves - TJ Sokol Horní Branná B
Neděle 24. 9. 2017 16:30
SK Studenec - TJ Poniklá

8. kolo

Sobota 30. 9. 2017 16:30
SK Mírová pod Kozákovem - TJ Sokol Mříčná
Sobota 30. 9. 2017 16:30
TJ Poniklá - TJ Sokol Stružinec
Sobota 30. 9. 2017 16:30
TJ Sokol Nová Ves - SK Studenec
Neděle 1. 10. 2017 16:00
TJ Sokol Bozkov B - TJ Vysoké nad Jizerou
Neděle 1. 10. 2017 16:30
TJ Sokol Horní Branná B - FK Přepeře B

9. kolo

Sobota 7. 10. 2017 15:00
FK Přepeře B - TJ Sokol Bozkov B
Sobota 7. 10. 2017 16:00
TJ Sokol Stružinec - TJ Sokol Nová Ves
Sobota 7. 10. 2017 16:00
TJ Sokol Mříčná - TJ Poniklá
Sobota 7. 10. 2017 16:00
TJ Vysoké nad Jizerou - SK Mírová pod Kozákovem
Neděle 8. 10. 2017 16:00
SK Studenec - TJ Sokol Horní Branná B

1. kolo

Sobota 14. 10. 2017 16:00
SK Mírová pod Kozákovem - FK Přepeře B
Sobota 14. 10. 2017 16:00
TJ Poniklá - TJ Vysoké nad Jizerou
Sobota 14. 10. 2017 16:00
TJ Sokol Nová Ves - TJ Sokol Mříčná
Neděle 15. 10. 2017 16:00
SK Studenec - TJ Sokol Stružinec
Neděle 15. 10. 2017 16:00
TJ Sokol Bozkov B - TJ Sokol Horní Branná B