TJ Vysoké n. Jiz. vs. TJ Sokol Stružinec 0:3 (0:1)

zasloužené vítězství na hřišti ve Vysokém

TJ Vysoké n. Jiz. vs. TJ Sokol Stružinec   0 : 3  (0:1)

hráno v úterý 8. května 2012 od 17:00

Branky:  22. Ševců, 61., 87. Votoček

ŽK: 1/2  (Hloušek, Hamáček)

Sledovalo: 100 diváků

Sestava – hosté: Škopán –  Hamáček, Vágenknecht (c), Martinec, Bláha D. – Matěja (75. Sehnoutek), Hloušek, Ševců, Drbohlav - Heřmanský (86. Bláha O.), Votoček

Vedoucí mužstva: Janda Jaromír

Hlavní rozhodčí Mašek ze Semil, na čarách mu asistovali delegovaný Procházka z Košťálova a domácí laik.

Vzhledem k tomu, že nás nečekal žádný lehký soupeř, dostali hráči před tímto utkáním v kabině jasné instrukce, bojovnost, zodpovědnost a lepší pohyb po hřišti. Toto prakticky bez vyjímky všichni plnili a domácí borce po celý zápas přehrávali. Ti byli nuceni hrát od 20. minuty o deseti hráčích, jelikož zraněného domácího záložníka neměl kdo z lavičky nahradit. Tato skutečnost se projevila i na jejich hře, museli přeskupit řady, jejich hra postrádala bojovnost a mezihru ve středu hřiště. Zahrozili jen několikrát po samostatných akcích. Stružinec dokázal výhody jednoho hráče v poli využít a zodpovědným výkonem všech hráčů dotáhl zápas k zaslouženému vítězství.

Základní fakta z utkání:

2' hostující gólman Škopán bravůrně likviduje samostatný únik domácího útočníka

22' 0:1 Ševců z 20 m přízemní střelou k levé tyči překonává domácího gólmana

43' Škopán vyráží nebezpečnou střelu domácích

44' hostující Drbohlav sám před brankou pouze přestřeluje

58' rohový kop domácích a následná střela hlavou mimo Škopánovu branku

61' 0:2 Votoček po odraženém balónu skóruje do prázdné branky domácích

68' žlutá karta Hloušek po faulu na polovině hřiště

73' žlutá karta hráč domácích č. 7 po faulu na Hlouška ve středu hřiště

75' střídání hosté Matěja/Sehnoutek

85' žlutá karta Hamáček po faulu u postranní čáry

86' střídání hosté Heřmanský/Bláha O.

87' 0:3 Votoček z 15 m bombou k pravé tyči

Dalším soupeřem Stružince bude současně vedoucí tým okresního přeboru, a to TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou. Přijďte podpořit žlutomodré do stružinecké arény již tuto sobotu 12.5.2012 od 17.00 h.

(Autor: head coach)