TJ Sokol Stružinec vs. TJ Vysoké n. Jiz.

22.06.2018 17:41

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

důležité domácí body

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Vysoké n. Jiz.        3:0          (2:0)    

hráno v pátek 15. 06. 2018 od 18:00

Střelci: 2. Kuch David, 32. Kuch David, 83. Hamáček Karel

 

ŽK: 0/0

ČK: 0/0

Diváků: 65

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka (68. Vágenknecht), Martinec (c) Böhm, Hamáček - Bláha D. (55. Vondra), Syrovátka, Matěja (55. Ebert), Bajgar (89. Stránský) – Kuch (77. Bláha O.), Mach

Trenér: Vágenknecht Petr

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

Rozhodčí: Mikule Jaroslav z Lomnice n. Pop., AR1: Polyak Tomáš z Lomnice n. Pop.n. Pop., AR2: Dytrych Pavel z Dolní Branné.

Za teplého pátečního červnového odpoledne odehráli fotbalisté Stružince odložené utkání s mužstvem TJ Vysoké n. Jiz. Náš tým potřeboval v tomto utkání nutně vyhrát, aby mohl pomýšlet na konečné 3. místo v tabulce. Hosté lepili sestavu, nakonec se jim podařilo dát dohromady 11 hráčů.

Hned v 1. min. zápasu byl faulován Syrovátka v pokutovém území a byla nařízena penalta. Kuch trefil jen gólmana, ale pro přešlap hráče hostů se penalta opakovala a napodruhé se již David nemýlil, 1:0. Běžela 2. min. Ve 12. min. Matěja zprava na Bláhu D. a ten z 8m jen do gólmana Lukeše, který vyrazil jeho střelu na roh a z něj nic. Ve 22. min. Martinec střílí ze 20 m mimo. Ve 24. min. Hamáček přestřelil branku po centru Kucha zprava. Ve 26. min. tr. kop hostů zprava na rohu vápna gólman Nouzák chytá. Ve 29. min. Martinec faulován na 25 m. Následný tr. kop Syrovátky končí v náručí gólmana Lukeše. Ve 32. min. Kuch zvyšuje na 2:0, když zblízka využil přiťuknutí od Macha. Minutu nato končí tvrdá střela hostů ze 25 m mimo. Ve 37. min. Martincovu přitaženou střelu gólman vyrazil na roh. Po něm Bajgar v šanci, gólman vyrazil na roh a po něm Hamáček hlavičkuje nad. Ve 40. min. hosté v šanci. Gólman Nouzák ve spolupráci s Martincem nedovolili změnu skóre. Poločas skončil vedením domácíh v poměru 2:0. Domácí o přestávce nestřídali.

Ve 48. min. tr. kop Macha zleva skončil nad. V 55. min. dvojí střídání domácích, Ebert za Matěju a Vondra za Bláhu D. V 61. min. byl k vidění roh. kop Martince, po kterém Bajgar přestřelil branku. V 68.. min. domácí potřetí střídají, hrající trenér Vágenknecht za Brnku. V 69. min. Hamáček faulován ve vápně. Nařízena penalta, druhá v zápase. Mach ji však nedal. Trefil pravou tyč. V 77. min. čtvrtá změna v sestavě u domácích. Bláha O. za Kucha, autora dvou branek. V 79. min. Macha střílí z vápna vedle. V 83. min. Hamáček dostal balon do kraje od Macha a střelou do protipohybu gólmana upravil na 3:0. Minutu před koncem nahradil Stránský Bajgara. Po 90 min. hry následoval konečný hvizd rozhodčího Mikuleho, po kterém se radovali stružinečtí z výhry 3:0.

 

Co říci na závěr? Stružinec získal v tomto utkání důležité 3 body a udělal podstatný krok ke konečnému 3. místu v OP Semilska. Několik dalších šancí ještě neproměnili.Dvakrát se prosadil střelec Kuch, který má na jaře velmi dobrou střeleckou fazónu.

 

 Stružinec do toho!

 

Autor: Jiří Máka,

vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět