TJ Sokol Stružinec vs. TJ Vysoké 2 : 0 (0:0)

05.05.2013 20:34

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

další povinná výhra

 

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Vysoké   2 : 0   (0:0)    

hráno ve sobotu 4. května 2013 od 17:00 h

 

Branky: 64. Heřmanský, 90.+4 Bláha O.

 

ŽK: 1/3 (Vágner/Šikola J., Holeček, Fedorko)

ČK: 0/0

 

Sledovalo: 120 diváků

 

Sestava – domácí: Škopán – Hloušek, Vágenknecht (c), Martinec, Schreyer – Matěja (63. Kašpar), Vágner, Ševců, Bláha D. (46. Sehnoutek) – Heřmanský, Votoček (71. Bláha O.)

 

Připraveni: Hůlek, Stránský, Bajgar

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

 

Sestava – hosté: Berka – Seidl, Šikola J., Večerník (c), Kašťák – Holeček, Tryzna, Koníř, Havel – Vedral, Friede (57. Fedorko)

 

Trenér: Brtek Vladimír

Vedoucí mužstva: Bárta Karel

 

Utkání řídil rozhodčí Liška Pavel ze Semil., AR1: domácí lajk: Forman Zbyněk, AR2: hostující lajk: Metelka Jaroslav.

 

     V sobotu 4. května 2013 sehráli fotbalisté Sokola Stružinec další mistrovské utkání v nabitém jarním programu OP Semilska. Spoupeřem byli tentokrát horalé z Vysokého n. Jiz. Podzimní vzájemný zápas skončil 1:1, tudíž jsme jim měli co vracet. Pro Stružinec bylo třeba zvítězit, neboť soupeříme o první příčku. Stává se již tradicí, že stružinečtí nechávají 1. poločas soupeři, výjimkou byla úvodní čtvrthodina. Poté přenechali iniciativu soupeři, který měl výškovou převahu a hrál dosti tvrdě. Ve 13. min. nepřehledná situace před naší brankou, nakonec zachraňuje Hloušek s gólmanem Škopánem. Ve 21. min. rychlý aut Bláhy D. na Votočka, ten s tečí gólmana Berky trefuje tyč. Ve 31. min. po rychlé akci hostů jejich hráč z úhlu minul branku. Ve 34. min. Bláha D. v dobré pozici míjí branku. Ve 40. min. Heřmanský pravačkou orazítkoval levou tyč a poté přes branku se balon odrazil ven. Poločas skončil bez branek. První půle vyzněla o něco lépe pro hosty, i když domácí 2x rozezvoněli tyčku.

     V 52. min. malý důraz tří vysockých ve vzduchu po rohu vedení neznamenal. V 55. min. pěkná střela Tryzny se nebezpečně stáčela na zadní tyč, naštěstí vedle. V 64. min. byla k vidění pěkná souhra útočného dua Votoček, Heřmanský, kdy Kuba zatáhl balon do vápna, z úhlu vystřelil, Lukáš prodloužil jeho střelu za záda gólmana, 1:0. V 79. min. Hloušek z tr. kopu ze 25 m pálí do břevna. Jelikož se domácím nedařilo zvýšit skóre, snažili se hosté o vyrovnání. V 87. min. vysočtí míjí branku ze 25 m. Již v nastavení, konkrétně v 93. min. hosté nezakončili svůj tr. kop, balon se rychle dostal na polovinu, kde se ho chopil Ševců, upaloval s ním po křídle vstříc brance. Gólman Berka vyrazil jeho střelu na roh. Z následného rohu Hlouška stvrdil výhru Stružince střídající Bláha O., který se pověsil do vzduchu a krásnou hlavičkou pod břevno stanovil konečnou podobu výsledku, 2:0.

     Co říci na závěr? Domácí dosáhli dalšího vítězství, i když soupeř rozhodně nebyl odevzdaný jako minulý týden Martinice. Parta mladíků kolem nestárnoucího Šikoly dlouho držela šanci na bod, domácí zvýšili na 2:0 až ve 4. min. nastavení. Zápas byl poznamenán velmi nepřesným rozhodování hlavního arbitra Lišky. Kvůli tomu se často na hřišti jiskřilo, což hře vůbec neprospělo a nervozita se přesouvala ze hřiště do hlediště. Nyní čeká hráče Stružince třetí domácí zápas v řadě, a sice ve středu 8. 5. 2013 od 17:00 h změří síly s ambiciózním týmem SK Malá Skála. Tímto zvu příznivce stružinecké kopané k návštěvě tohoto utkání.

     V neděli 12. 5. 2013 od 17:00 h sehraje náš tým další zápas, tentokrát sousedské derby v Lomnici n. Pop. Proti místní rezervě. Tímto zvu všechny příznivce Stružince k návštěvě obou zápasů.

 

Stružinec do toho !!!

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět