TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Nová Ves nad Pop. 1 : 3 (1:3)

01.06.2015 22:05

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

lekce z produktivity od Vsi

 

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Nová Ves nad Pop.    1 : 3    (1:3)    

hráno v sobotu 30. 05. 2015 od 17:00

 

Branky: 42´. Hamáček – 18´. , 36´. Dušta, 30´. Nožička P.

 

ŽK: 1/1(60´. Matěja, 67´. Votoček/72´. Máka V.)

ČK: 0/0

Diváků: 210

 

Sestava Stružince: Škopán – Hamáček, Stránský L., Martinec (c), Schreyer (65´. Böhm) – Matěja, Vágner, Ševců, Bajgar (46´. Bláha D.) – Votoček, Bláha O. (30´. Láska J. 77´. Mizera)

Připraven: Stránský P.

Absence: Vágenknecht, Hloušek, Kohout, Kozelka

Trenér: Vágenknecht Petr

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

Sestava Nové Vsi: Bergr – Nožička R. (70´. Golis), Hadač, Zelenka, Kunt – Nožička P., Máka V. (c), Brendl, Fedor – Saliga (75´. Čížek), Dušta

Trenér: Zajíček Michal

Vedoucí mužstva: Novotný Michal

 

Rozhodčí: Procházka Jan z Košťálova, AR1: domácí lajk: Forman Zbyněk, AR2: hostující lajk: Čapek Vít.

 

     Za solidního sobotního odpoledne se na stružineckém trávníku před zraky početného publika, 210 diváků, odehrálo tradiční derby odvěkých rivalů, mezi domácím Sokolem Stružinec a hosty z Nové Vsi n. Pop. Všichni věřili, že se naši hráči budou chtít rehabilitovat za minulý týden, kdy ztratili 2 body ve Mříčné a pokusí se porazit Ves. Ovšem úkol to nebude jednoduchý vzhledem ke zlepšené formě Vsi v jarní části. Potrápili Roztoky, remizovali s Bělou a porazili rezervu Košťálova. Ve Stružinci by chtěli určitě bodovat. Domácímu týmu chyběl v tomto zápase vykartovaný novoveský Sehnoutek.

     Domácí začali aktivně. V 9. min. po dlouhém autu Schreyera Votoček hlavičkoval vedle. Ve 12. min. Ševců pálí z 18 m nad. V 18. min. se prosadil hostující Dušta, když proměnil první šanci hostů, 0:1. Za tři minuty nato domácí Schreyer trefil hlavou břevno po tr. kopu Ševců. Škoda. Ve 28. min. se to povedlo hostujícímu kapitánovi V. Mákovi. Ve 30. min. hosté zvyšují již na 0:2 brankou P. Nožičky. V téže minutě vystřídal Láska J. Bláhu O. v útoku. Snaha o korekci výsledku. Ve 36. min. Votoček zkoušel překvapit vyběhnutého gólmana hostů, Bergra střelou ze 35 m. Nepovedlo se mu to. Potvrdilo se staré známé pravidlo: "Nedáš, dostaneš". Svoji druhou branku v zápase vstřelil po chybě uprostřed hřiště a sólo úniku, Dušta, hrozivých 0:3. Naději na bodový zisk vykřesal bek Hamáček, když se pověsil do centru Ševců a hlavou do protipohybu usměrnil balon do branky, 1:3. To byl také poločasový stav.

     O přestávce domácí podruhé vystřídali, Bláha D. za Bajgara. V 53. min. Salyga zahodil tutovku, když obehrál Hamáčka. Gólman Škopán s pomocí obrany si s těžkou situací v našem vápně poradil. V 56. min. Fedor z tr. kopu ze 30 m trefuje jen Škopána a ten chytá. V 59. min. tr. kop domácích po faulu na Lásku J. z 18 m, Stoper Stránský L. slabou přízemní střelou Bergra nenachytal. V 60. min. vidí 1. ŽK v zápase domácí Matěja za faul na Kunta. V 65. min. domácí potřetí střídají, Böhm za Schreyera. V 67. min. domácí útočník Votoček protestoval kvůli odpískanému ofsajdu a uviděl od hlavního arbitra Procházky ŽK. V 70. min. Ves poprvé vystřídala, Golis za R. Nožičku. V 72. min. obdržel novoveský kapitán V. Máka ŽK za protesty. V závěrečné čtvrthodině byl vysunut přestoper Martinec do útoku ve snaze o změnu skóre. V 75. min. nahradil zraněného Salygu Čížek. V 77. min. domácí udělali čtvrtou změnu v sestavě. Mizera za Lásku J. V 79. min. byl faulován Martinec na hranici velkého vápna. Tr. kop sám postižený hráč poslal nad branku. Dalších branek se fanoušci nedočkali, a tak museli stružinečtí zkousnout hořkou pilulku po závěrečném hvizdu rozhodčího Procházky. 

     Co říci na závěr? V dnešním utkání dostal Stružinec lekci z produktivity. Sice začal aktivně, ale scházela lepší finální fáze. Největší slabinou byla hra zálohy. Hosté bojovali a hlavně dokázali trestat naše chyby. 

 

     Příští zápas sehraje náš celek v sobotu 06. 06. 2015 od 17:00 na hřišti v Roztokách, kde se utkáme s aktuálně druhým týmem tabulky OP. Tímto zvu všechny příznivce stružineckého fotbalu k návštěvě tohoto utkání. Doufejme, že náš tým předvede lepší výkon než s Novou Vsí a potrápí favorita.

 

Stružinec do toho !!! 

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

 

 

 

—————

Zpět