TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Mříčná 4 : 4 (2:2)

28.04.2013 10:17

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

vybojovaná remíza

 

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Mříčná  4 : 4  (2:2)    

hráno v pátek 26. dubna 2013 od 17:30

 

Branky: 13. Sehnoutek, 80. Jaroš - vlastní., 39., 88. Votoček  – 10., 71. Holec T., 38. Kučera, 69. Jiřišta

 

ŽK: 3/2 (Votoček, Hloušek, Vágner/Kučera, Návesník)

ČK: 0/1 (Zákoucký)

 

Sledovalo: 250 diváků

 

Sestava – domácí: Škopán – Hamáček (76. Kašpar), Vágenknecht (c), Martinec, Schreyer – Sehnoutek, Ševců, Vágner, Bláha D. (46. Hloušek) - Heřmanský, Votoček

 

Připraven: Hůlek, Bláha O., Stránský

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

 

Utkání řídila trojice delegovaných rozhodčích: Špidlen Patrik ze Semil, AR1: Přikryl st, AR2: Přikryl ml.

 

     Za krásného pátečního odpoledne svedla píšťalka rozhodčího Špidlena fotbalisty Stružince a Mříčné k dohrávanému utkání 18. kola nejvyšší okresní soutěže. Hosté začali zostra. Nabuzeni dvojciferným vítězstvím z Kruhu nepřijeli do Stružince jen na výlet. Od začátku se snažili o fotbal, ne jen nakopávat balony. V prvních osmi minutách registrujeme dvě střely hostů. V 9. min. pěknou střelu Vágenknechta vyrazil gólman Podhorník na roh. Po jeho zahrání se balon rychle dostal ke Kučerovi a ten vyslal do šance Holce, který vyhrál souboj s gólmanem Škopánem a do prázdné se poprvé zapsal mezi střelce, 0:1. Stružinec brzy srovnal skóre. Za 3 min. využil Sehnoutek nedorozumění v pok. území hostů a bodlem poslal balon do vinglu, 1:1. Domácí zároveň vyrovnali hru, i když stále museli dávat velký pozor na útočnou sílu soupeře. Ve 29. min. stejný hráč hlavou po rohu Ševců míjí branku. Ve 38. min. zaběhnul za obranu domácích Kučera a podruhé v utkání otočil skóre na stranu hostů, 1:2. Neuplynula ani minuta a po pasu Vágenknechta na Votočka se Kuba vyhnul gólmanovi a s přehledem srovnal na 2:2. Běžela 39. min. Tento stav signalizovala světelná tabule o přestávce.

     Do druhé půle nahradil v domácím dresu Hloušek Bláhu D. Ke hráčské výměně došlo i u hostů. V 51. min. Votoček tvrdou střelou vyprášil rukavice Podhorníka v brance. V 54. min. Ševců z tr. kopu z 20 m trefil pravou tyč. V 57. min. Heřmanský zkoušel lobovat gólmana. Ten s námahou vyráží na roh. Velkým problémem pro naše hráče byly velmi dlouhé auty, hlavně v podání beka Návesníka. V 66. min. se Heřmanský řítil sám na gólmana, z úhlu však minul branku. V 68. min. hostující exdivizní Kubelka z úhlu těsně minul levou tyč Škopánovy svatyně. Minutu nato se Mříčná potřetí v zápase ujímá vedení Jiřištou, 2:3. Za další dvě minuty, tedy v 71. min. hosté odskakují již na rozdíl dvou branek. Zblízka se prosadil Holec, jeho druhá trefa v zápase, 2:4. Naděje domácích na bodový zisk velmi klesly. V 80. min. domácí vhazovali, hostující obrana zazmatkovala, bek Jaroš hlavou uklidil míč do vlastní branky, 3:4. Rázem bylo ještě o co hrát. V 82. min. Votoček z úhlu míjí branku. V 87. min. Vágenknecht po chybě gólmana posílá míč vedle. V 88. min. Votoček po zaváhání hostující obrany i gólmana stanovuje konečnou podobu výsledku 4:4 svým druhým zásahem v tomto utkání a celkově 13. v sezóně. V tabulce kanonýrů se dotáhl na maloskalského Daníčka. V 90. min. poslán do sprch hostující obr Zákoucký, který neudržel nervy na uzdě a nakopl Schreyera. Poté rozhodčí Špidlen ukončil divácky atraktivní duel bohatý na góly.

     Co říci na závěr? Vzhledem k tomu, že jsme již prohrávali o 2 góly, je remíza pro naše barvy dobrá. Je dobře, že Stružinečtí to za nepříznivého stavu nezabalili a bojovností a před zraky početného publika nechtěli zklamat domácí fanoušky. Ve Stružinci se představil vyspělý mančaft, hlavně v útočné fázi. Má na to, aby atakoval čelní místa v OP.

 

     Ve středu 1. 5. od 17:00  přivítáme na našem hřišti v odloženém zápase Sokol Martinice, který okupuje dolní polovinu tabulky. V sobotu 4. 5. 2013 od 17:00 sehraje náš tým další domácí zápas, tentokrát proti TJ Vysoké n. Jiz.Tímto zvu všechny příznivce Stružince k návštěvě obou zápasů.

Stružinec do toho !!!

 

Autor: Jiří Máka

 

—————

Zpět