TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Mříčná 3 : 1 (1:0)

18.08.2016 18:08

na úvod výhra

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Mříčná    3 : 1    (1:0)

hráno v sobotu 13. 08. 2016 od 17:00

Branky: 34. Kuch David, 65. Votoček Jakub, 67. Vágenknecht Petr - 85. Buryánek Petr

ŽK: 2/2 (Schreyer, Votoček/Farský Mich., Holec M.)

Diváků: 80

Sestava Stružince: Martinec – Brnka, Stránský L., Škopán (85. Stránský P.) , Schreyer – Bajgar (46. Vágenknecht), Ševců, Matěja, Bláha D. – Votoček (c), Kuch (65. Bláha O.)

Připraven: Nouzák

Rozhodčí: Mašek Milan ze Semil, AR1: Liška Pavel ze Semil, AR2: domácí laik: Urbánek Tomáš z Lomnice n. Pop.

Za solidního srpnového odpoledne sehráli fotbalisté Stružince úvodní zápas v novém ročníku OP Semilska, 2016/2017. Na domácím trávníku přivítali Sokol Mříčnou. Důležité pro náš klub bylo, že se podařilo udělat přestupy několika hráčů, když byla zrušena hostování v amatérském fotbale. Tzn. že jsme udrželi tým pohromadě.

Na začátku utkání zahrozil mříčenský střelec Holec T., jehož střelu Martinec v naší brance vyrazil na roh a z něj nic. V 17. min. domácí Kuch ve velké šanci, kdy zblízka trefil gólmana Paclíka. V 18. min. Ševců ze 22 m střílel pod břevno. Paclík vyrazil na roh a z něj nic. Ve 22. min. Holec T. Z úhlu minul naši branku. Ve 33. min. Bláha D. hodil na domácí nezvykle rychle aut na Kucha a ten proběhl po kraji až do branky a svoji šanci proměnil, 1:0. Ve 39. min. byl k vidění signál v podání Ševců, Bláha D., na jehož konci byla hlavička beka Schreyera, ten však přestřelil branku. 1. pol. skončil 1:0 pro domácí. O půlce vystřídal Vágenknecht Bajgara.

Ve 48. min. Farský Mich. Fauluje Vágenknechta za cenu ŽK. Nálsedný tr. kop Ševců gól nepřinesl. V 51. min. viděl ŽK domácí Schreyer za faul na Holce T. V 60. min. faulován Vágenknecht Holcem M. Inkasoval za to ŽK. Tr. kop se faulovanému nepovedl, poslal ho jen do zdi. V 65. min. si nešťastně zranil pravý kotník Kuch, když uklouzl na mokrém poklopu za postranní čárou. Musel být vystřídán, do hry nastoupil Bláha O. Následně domácí Votoček poslal hlavou Stružinec do dvoubrankového vedení po roh. kopu Vágenknechta, 2:0. 2 minuty nato Matěja zatáhl balon po pravé straně, nahrál dozadu Vágenknehtovi a ten se prosadil, 3:0. Super. V 72. min. roh. kop Vágenknechta na Stránského L., ten překopl branku. V 76. min. rychlá akce hostů, Holec T. Nahrál Jarošovi a ten zblízka přestřelil. Štěstí stálo při nás. V 85. min. se hosté dočkali snížení na 3:1 Buryánkem. Krátce nato domácí potřetí v zápase vystřídali, Stránský P. za Škopána. V 87. min. ještě viděl Votoček ŽK za faul na Farského Mich. Hosté přišli s tlakem příliš pozdě. Po minutovém nastavení ukončil rozhodčí Mašek utkání, ve kterém všechny body zůstaly ve Stružinci, který zvítězil 3:1.

Co říci na závěr? Stružinečtí vstoupili dobře do nového ročníku. Jednogólové vedení z 1. pol. dokázali ve 2. půli ještě navýšit. Stínem utkání je zranění pravého kotníku našeho střelce Kucha. Věřme, že se dá brzy dohromady.