TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Libuň 1 : 1 (0:1)

18.03.2015 00:21

Zimní herní příprava – březen 2015

 

3. přátelské utkání na UMT v Lomnici n. Pop.

 

TJ Sokol Stružinec (OP Semily) vs. TJ Sokol Libuň (OS Jičín)    1 : 1   (0:1)

hráno v neděli 15. března 2015 od 10:00

 

Branky: 65. Stránský P. - 40. Dobrovský

 

Rozhodčí: z Jablonce n. Nis., asistenti na lajně: laici z obou oddílů

 

Sestava Stružince: Škopán – Hamáček, Ševců, Schreyer, Bláha D. - Bajgar, Böhm, Sehnoutek, Kohout – Bláha O., Stránský P.

 

Absence: Stránský L., Matěja, Votoček, Martinec, Kafka, Hloušek

 

Trenér: Vágner B.

Vedoucí mužstva: Máka J.

 

     Za aprílového počasí v neděli dopoledne sehráli fotbalisté Stružince poslední, třetí př. utkání na UMT v Lomnici n. Pop. v rámci zimní přípravy na jaro. Tentokrát měli za soupeře tým, ve kterém působil náš gólman Škopán, Sokol Libuň, hrající jičínskou OS. Stružinec měl velké problémy se sestavou. Hráli všichni, kteří přišli, jelikož se hlásilo trenérovi Vágnerovi pouze 11 hráčů. Hosté měli alespoň 2 hráče na střídání.

     Stružinečtí v první půli nepůsobili fotbalovým dojmem. Hosté se ujali vedení ve 40. min. Dobrovským, 0:1. Do druhého poločasu se vysunul stoper Ševců do středu zálohy, Böhm na předstopera ze středu zálohy a Schreyer z předstopera na stopera. Naši hráči zlepšili pohyb a více se nabízeli do hry a rázem měl soupeř problémy. Stružinečtí měli víc ze hry a přišli i šance. Jednu z nich proměnil v 65. min. sváteční střelec Stránský P., který inkasoval přihrávku na vápno, nerozpakoval se a levačkou přehodil gólmana 1:1. Za několik minut byl v další solidní šanci, když minul o půl metru levou tyč hostující branky. Během druhého poločasu ještě naši hráči nastřelili tyč a břevno. Ale kýžený vítězný gól nepřišel. Věřme, že se zlepší docházka hráčů na tréninky i mistráky, neboť již 28. 3. 2015 od 13:00 nás čeká náročné úvodní mistrovské utkání v Semilech proti ambicióznímu týmu FK Přepeře.

 

     Nyní čeká na fotbalisty Stružince tradiční soustředění v Harrachově, které se uskuteční v termínu od středy 18. do neděle 22. 3. 2015.

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí „A“ mužstva

—————

Zpět