TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Horní Branná "B"

24.09.2019 18:38

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

povinné 3 body

 

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Horní Branná "B"      3 : 2         (2:1)    

hráno v sobotu 21. 09. 2019 od 16:30

Branky: 26. Heřmanský Lukáš, 43. Heřmanský Lukáš, 58. Kuch David - 39. Sládek Dominik, 81. Pešina Jan

 

ŽK: 3/5 (Hamáček, Kuch, Schreyer/Pešina, Paulů J., Hanč, Rychtr, Veselý)

ČK: 0/1 (Paulů D.)

Diváků: 100

Sestava Stružince: Škopán – Hamáček, Martinec (c), Fišar (57. Böhm), Schreyer – Bláha D., Syrovátka, Drábek, Bajgar (71. Brnka)  – Heřmanský, Kuch (82. Bláha O.)

Připraveni: Galbavý, Vrabel

Trenér: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Syrovátka Jakub

 

Rozhodčí: Polyak Tomáš z Lomnice nad Pop., AR1: Polyak Petr z Lomnice nad Pop., AR2: domácí laik: Forman Zbyněk.

 

Za pěkného sobotního odpoledne přivítali fotbalisté Sokola Stružinec v rámci 7. kola Winner Sport OP Semilska rezervu Horní Branné. V tomto utkání bylo naším cílem zvítězit a napravit tak ostudný debakl z Martinic. V závěru přestupního období jsme posílili náš tým lomnickým Fišarem Pavlem. Na vedoucí branku Heřmanského odpověděl vyrovnáním Sládek, jenže Lukáš vstřelil gól do šatny a do kabin odcházel spokojenější Stružinec, který vedl v poločase 2:1. V 57. min. při souboji se soupeřem se vážně zranil novic v našem týmu, Fišar, který si pádu zlomil levou pažní kost a musela být přivolána pro něho ZZS LK. Byl odvezen do nemocnice v Jilemnice, kde podstoupil operaci. Tímto mu přejeme brzké uzdravení. Krátce po této smutné události přidal Kuch třetí branku domácích a zdálo se, že Stružinec v klidu dokráčí k vítězství. V hostujícím týmu se často žlutilo. Navíc v 69. min. inkasoval ČK Paulů D., když mimo pokutové území zmařil šanci domácích. Nakonec to tak jednoduché nebylo, protože v 81.  min. Pešina snížil na 3:2. Domácí však další skóre nepřipustili a mohli se radovat ze druhého vítězství na podzim. Tomuto zápasu přihlížela nejvyšší návštěva kola, 100 diváků. Tato výhra je posunula na 8. místo tabulky pouze o skóre za svého nedělního soupeře, Novou Ves n. Pop.

Co říci na závěr? Stružinec vedl v tomto zápase 3:1, přes to musel v závěru o svoji výhru bojovat. Přitom hosté dohrávali cca 20 min. o 10. Stínem zápasu je vážné zranění posily z Lomnice, Fišara, který utrpěl zlomeninu levé pažní kosti. Doufejme, že tato výhra povzbudí naše hráče do nadcházejícího derby s Novou Vsí, která také neprožívá zrovna dobré období.

 

 

Příští víkend čeká fotbalisty  Sokola Stružinec osmé utkání na podzim. Tentokrát opět na domácím trávníku přivítají v derby odvěkých rivalů fotbalisty Sokola Nová Ves nad Pop. Hraje se v neděli 29. 09. 2019 od 16:30. Tímto vyzývám fanoušky TJ Sokol Stružinec, aby přišli povzbudit žlutomodré v souboji se sousedem v tabulce.

 

 

 

Stružinec do toho!

Autor: Jiří Máka,

vedoucí "A" mužstva

—————

Zpět