TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Horní Branná "B"

05.06.2018 19:36

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

bezbranková remíza = ztráta 2 bodů

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Horní Branná "B"        0:0       

hráno v sobotu 26. 05. 2018 od 17:00

 

ŽK: 0/0

ČK: 0/0

Diváků: 90

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka, Merta, Böhm, Schreyer – Bláha D. (73. Ženatý), Martinec (c), Matěja, Hamáček (68. Ebert) – Kuch, Bajgar (82. Bláha O.)

Trenér: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

Rozhodčí: Diringer Petr, AR1: Pokorný Matěj, AR2: Just Jan: všichni z OFS Jablonec n. Nis.

Za teplého sobotního květnového odpoledne sehrál Stružinec druhé utkání v řadě na domácím trávníku. Tentokrát přivítal rezervu Horní Branné. Po minulém skalpu Studence se čekalo další vítězství žlutomodrých. Navíc několik hráčů Branné mělo v nohách odpolední zápas I. B třídy východ v Jilemnici. Naši sestavu na stoperu vyztužil zkušený Merta. Hned ve 3. min. zahodil velkou šanci Brnka, když z malého vápna vystřelil příliš slabě po tr. kopu Martince. Gólman Votoček chytá. V 9. min. po ruce host. Obránce následuje tr. kop Martince, který mířil jen do zdi, poté roh. kop a z něj nic. V 11. min. tr. kop hostů ze 17 m končí také ve zdi. Z dorážky gól nepadl. V 16. min. centruje Brnka zprava a Bláha D. hlavičkuje nad. Ve 21. min. Hamáček zahodil největší šanci zápasu, když běžel sám na gólmana, jemu se vyhnul, ale nakonc minul zblízka branku. Škoda. Minutu nato Kuch trefuje tyč. Ve 34. min. hosté míjí těsně naši branku. Domácí ponechali stejnou sestavu do 2. pol. jen Hamáček šel do útoku a Bajgar místo něj na pravou zálohu.

 V 61. min. Schreyer pálí ze 25m do šibenice, gólman vyrazil jeho střelu na roh a z něj nic. V 68. min. domácí poprvé střídají, Ebert za Hamáčka. V 73. min. Ženatý střídá Bláhu D. V 74. min. faulován Kuch na vápně. David si postavil balon a z tr. kopu trefuje zeď, po odrazu se k němu dostal balon znovu. Je z toho pouze roh a z něj nic. V 76. min. hosté střílí z 18 m nad. V 82. min. domácí potřetí střídají, Bláha O. za Bajgara. V 87. min. Bláha O. střílí hlavou k tyči, gólman chytá. Po 90 min. rozhodčí Diringer ukončil utkání, ve kterém jsme se branky nedočkali, a tak Stružinec poprvé v letošním ročníku remizoval a ztratil 2 body ve vyrovnané první polovině tabulky OP Semilska. 

 

Co říci na závěr? Stružineckým fotbalistům se v tomto utkání nepodařilo vstřelit branku. Největší šance spálili Hamáček, Kuch a Brnka. Remíza je úspěchem pro hosty.

Příští zápas sehraje Sokol Stružinec v sobotu 02. 06. 2018 od 17:00 na hřišti ve Mříčné, kde se utkáme s aktuálně předposledním týmem tabulky OP Semilska. Přijeďte povzbudit žlutomodré barvy za dalšími body.

Stružinec do toho!

 

Autor: Jiří Máka,

vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět