TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Horní Branná "B" 8 : 3 (3:1)

21.04.2016 09:22

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

střelecké hody

 

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Horní Branná "B"    8 : 3  (3:1)     

hráno v sobotu 16. 04. 2016 od 17:00 

 

Branky: 14. Matěja Marek, 28. Kuch David, 33. Votoček Jakub, 52. Vagenknecht Petr, 61. Votoček Jakub, 70. Kuch David, 76. Vagenknecht Petr, 79. Vagenknecht Petr - 18. Paulů Jaromír, 65. Kobrle Michal, 87. Jón Tomáš

 

 

ŽK: 2/1 (Böhm, Bláha O./Rybníček)

ČK: 0/0

Diváků: 80 

 

Sestava Stružince: Škopán – Schreyer, Merta, Böhm (73. Bláha O.), Bláha D. – Matěja (63. Bajgar), Ševců (45. Vágenknecht, 85. Vondra), Martinec, Vágner – Votoček (c), Kuch

Připraveni: Nouzák, Stránský P.

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

Rozhodčí: Bým Vladislav z Turnova, AR1: domácí laik Forman Zbyněk, AR2: hostující laik Ackerman Václav.

 

     Za aprílového sobotního odpoledne za odehráli fotbalisté Stružince druhý zápas v řadě na domácím trávníku. Za soupeře měli rezervu Horní Branné, která byla před tímto zápasem jen o 2 body za naším týmem. V základní sestavě se po odmlce objevili dva velmi zkušení borci, Merta s Vágnerem. 

     Proti minulému týdnu začali stružinečtí tento zápas o hodně lépe. V 9. min. vybídl Kuch ke skórování Matěju a ten minul pravou tyč branky. Ve 14. min. nacentroval Bláha D. na zadní tyč a Matěja hlavou vsítil úvodní branku utkání, 1:0. Gólman Zákoucký neudržel balon na brankové čáře podobně jako před týdnem Škopán. V 17. min. hostující hráč centruje a balon proletěl brankovištěm, nikdo naštěstí netečoval. Vzápětí hosté trefili s tečí gólmana Škopána břevno. V 18. min. Paulů Jaromír srovnal skóre na 1:1 střelou z vápna, 1:1. Ve 28. min. Kuch dostal balon od Matěji a s přehledem vstřelil 2. gól domácích, 2:1. Ve 33. min. Kuch prošel do vápna, nahrál Votočkovi, který zahrál na housle gólmanu Zákouckému a domácí vedli o 2 branky, 3:1. Ve 42. min. Martinec z nepřímého kopu v pok. území minul levou tyčku. Kop nařízen za nesportovní chování obránce hostí. Poločas skončil 3:1 pro domácí.

     O přestávce domácí vystřídali. Do hry nastoupil hrající trenér Vágenknecht za Ševců. Kuch na kraj zálohy, Vágenknecht do útoku, Vágner do středu zálohy. Ve 48. min. Votoček napálil břevno a hned nato Matěja nastřelil pravou tyčku. V 52. min. Vágenknecht chytrou střelou od postranní čáry přeloboval překvapeného gólmana Zákoutského a balon zapadl za zadní tyč, 4:1. V 60. min. 1. ŽK pro domácího obránce Böhma za faul. V 61. min. se Votoček dostal do brejku po nepovedeném tr. kopu soupeře a zvýšil na 5:1. V 63. min. 2. stř. domácích, Bajgar za Matěju. V 65. min. hostující Kobrle snížil na 5:2 po chybě naší obrany. V 66. min. Bláha D. trefuje břevno a Martinec dorážel, jenže z malého vápna trestuhodně přestřelil branku. V 70. min. Kuch po přihrávce Vágenknechta nekompromisně zakončil, 6:2. Gólové hody pokračují. V 72. min. gólman Škopán vyrazil tvrdou střelu hostů. V 73. min. 3. stř. domácích, Bláha O. za Böhma. V 76. min. Vágenknecht zaběhl do pokutového území a střelou z úhlu s tečí gólmana vstřelil svůj 2. gól v zápase, 7:2. V 77. min. vidí Bláha O. 2. ŽK domácích za faul. V 79. min. Vágenknecht zkompletoval hattrick, když usměrnil centr do vápna v podání Schreyera, 8:2. Vágen to má za láhev. V 81. min. hosté získali ŽK, Rybníček za faul na Schreyera. V 85. min. Vágenknecht přenechal místo v útoku Vondrovi. Byla to čtvrtá změna u žlutomodrých. V 87. min. hostující Jón vstřelil 3. branku Branné. Vyhnul se obránci i Škopánovi a dal do prázdné, 8:3. Rozhodčí Bým ukončil jedenáctigólovou přestřelku. Stružinec zvítězil 8:3. Divoké skóre, ale výhra je zasloužená.    

 

     Co říci na závěr? Domácí oproti minulému utkání zvládli úvod a dostali se do dvoubrankového vedení, které zvýšili po změně stran. Díky jedenácti brankám bylo toto utkání divácky atraktivní. Střelecky se ukázal Vágenknecht, autor hattricku. Nyní nás čeká velmi důležité venkovní utkání s dalším týmem namočeným do boje o záchranu, v Mírové p. Kozákovem.

 

     Příští zápas sehraje náš celek v sobotu 23. 04. 2016 od 17:00 na hřišti v Mírové p. Kozákovem, kde se utkáme  s dalším týmem ohroženým sestupem, místním SK Mírová p. Kozákovem. Tímto zvu všechny příznivce stružineckého fotbalu k návštěvě tohoto utkání. Doufejme, že náš tým předvede podobný výkon a získá potřebné body k záchraně.

 

Stružinec do toho !!!  

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět