TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Horní Branná B 4 : 0 (3:0)

18.10.2016 15:22

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

Škopán podruhé s nulou

 

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Horní Branná "B"     4 : 0    (3:0)    

hráno v sobotu  15. 10. 2016 od 16:00

 

Branky: 33. Votoček Jakub, 36. Votoček Jakub, 45. Ševců Josef, 72. Votoček Jakub

 

ŽK: 3/3 (Schreyer, Böhm, Vondra/Svoboda, Rychtr, Tobolka)

ČK: 0/0

Rozhodčí: Nagy Zdeněk z Janova n. Nis., AR1: Gregor Karel z Jablonce n. Nis., AR2: Jákl Adam z Jablonce n. Nis.

 

Diváků: 90

 

Sestava Stružince: Škopán – Brnka, Merta, Böhm, Schreyer – Bajgar (60. Vondra), Ševců, Matěja (87. Stránský P.), Bláha D. (74. Nouzák) -  Votoček (c), Bláha O. (46. Vágenknecht)

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

Masér: Vágner Bohumil

 

     Za solidního podzimního odpoledne přivítali fotbalisté Stružince rezervu Horní Branné. Bylo to předposlední domácí utkání v podzimní části OP Semilska. Domácí chtěli pokračovat ve zlepšených výkonech a potvrdit 3 body z Poniklé další výhrou v nesmírně vyrovnané tabulce, kde třetí tým tabulky a devátý dělí pouhé 3 body.

     Do sestavy se po odmlce vrátil velezkušený stoper Merta. Hosté sice v 5. min. poprvé vystřelili na gólmana Škopána, ale na něho si nepřišli. V 7. min. Bláha O. pohotově střílí a míjí pravou tyčku. Ve 13. min. střela záložníka Ševců z dálky skončila mimo. Ve 14. min. centr hostujícího Šogiho (Svobody) minul branku. Po opatrném začátku z naší strany se naši hráči zlepšili a po úvodní čtvrthodince začali mít balon více na svých kopačkách, jen tomu scházelo lepší zakončení. Ve 24. min. Votoček z brankové čáry dával pod sebe jeho jmnenovec v brance hostů chytá. Ve 26. min. Ševců střílí mimo po přiklepnutí kolegy ze středu zálohy, Matěji. Ve 31. min. hostující hráč dostal balon u plotu a z úhlu vystřelil, gólman Škopán jeho střelu vyrazil. Ve 33. min. Ševců kopal tr. kop. Centrem našel na zadní tyči Votočka a ten poslal balon poprvé do sítě, 1:0. Ve 36. min. Bláha D. zatáhl balon po levé straně. Nacentroval před branku a Votoček využil chyby gólmana, který neudržel na mokrém terénu balon, dopravil balon do branky a domácí vedli o 2 góly, 2:0. Ve 40. min. Votoček střílí napříč brankou a Bláha O. sám, jenže jeho střela se nevešla mezi tři tyče. Škoda. Minutu před koncem 1. pol. faulován Ševců na 22 m od branky. Odpískán přímý kop, který sám faulovaný krásně zakroutil k levé tyči Votočkovy svatyně a bylo to již 3:0 pro domácí. Poté hl. rozhodčí Nagy ukončil první dějství za vedení Stružince v poměru 3:0.

     Do 2. poločasu domácí vystřídali. Hrající trenér Vágenknecht nahradil v útoku Bláhu O. V 52. min. Votoček střílí prudce, jenže těsně míjí levou tyčku. V 54. min. Bajgar fauluje na 18 m Svobodu. Tr. kop střídajícího Jóna končí nad. V 57. min. vidí bek Schreyer za kecy zbatečnou ŽK. Poslední půlhodinu si zahrál Vondra, který vystřídal na pravém kraji zálohy Bajgara. V 69. min. se stala věc, kterou si hlavní arbitr Nagy za rámeček rozhodně nedá. Vondra utekl obránci Tobolkovi po pravé straně a na malém vápně byl stažen a k velké nevoli domácího publika i hráčů nechal pokračovat ve hře a poté přerušil hru a místo odpískání pokutového kopu tasil ŽK Vondrovi za divadelní etudu. V 72. min. Votoček centruje na branku a jeho balon zapadl z tupého úhlu za zadní tyč. Tím Kuba dokonal hattrick, 4:0. V 74. min. domácí lavička potřetí střídá. Nouzák za zraněného Bláhu D. v 77. min. viděl hostující Tobolka svoji 1. ŽK v zápase za kecy. Ve skutečnosti to měla být již jeho druhá a měl být správně vyloučen. Zvlášťě když uplynula sotva minuta hry a ten samý hráč sundal na půlce střídajícího Nouzáka. Bez karetního trestu. V 79. min. dostal Svoboda 2. ŽK za hosty po faulu. V 81. min. Vágenknecht běží sám na gólmana, ten mu zmenšil úhel a na poslední chvíli mu balon ukopl. V 84. min. inkasoval domácí Böhm za faul na 18 m. Tr. kop kapitána a hrajícího trenéra Paulů V. Končí těsně mimo. V 86. min. domácí mění základní sestavu počtvrté, kdy se na závěrečné minuty objevil na hřišti Stránský P., který nahradil Matěju. Po uplynutí 90 minut hry byl zápas rozhodčím Nagyem ukončen za vítězství Stružince v poměru 4:0.

     Co říci na závěr? V dnešním utkání naši hráči pokračovali ve zlepšených podzimních výkonech a podruhé za sebou udržel gólman Škopán čisté konto. Ovšem nedaří se nám v útočné fázi s výjimkou Votočka, který je dlouhodobě produktivní. Soupeř byl zralý na vyšší debakl.

 

Autor: Jiří Máka

 

—————

Zpět