TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Horní Branná B 0 : 0 (0:0)

21.04.2015 21:43

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

střelci měli tentokrát půst

 

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Horní Branná B    0 : 0  (0:0)    

hráno v sobotu 18. 04. 2015 od 17:00

 

ŽK: 0/2 (56´. Hendrych, 89´. Lukeš)

ČK: 0/0

Diváků: 120

Sestava Stružince: Škopán – Hamáček, Stránský L., Bláha O. (45´. Böhm), Bláha D. - Matěja, Ševců, Sehnoutek (c), Mizera (45´. Bajgar) – Votoček, Láska J. (45´. Kohout)

Připraveni: Kozelka, Stránský P.

Absence: Vágenknecht, Hloušek

Trenér: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

Sestava Horní Branné B : Kužel – Holman, Pospíšil (c), Novotný, Brož - Hendrych, Paulů V., Kobrle, Votoček – Hanč M. (76´. Lukeš), Paulů J. (53´. Zuzánek)

Připraveni: Ackerman, Šlechta R.

Vedoucí mužstva: Gaudel Roman

 

Rozhodčí: Šubrt Jiří ze Semil, AR1: Šarbort Jiří z Turnova, AR2: Kovář Vojtěch z Líšnýho.

 

     V sobotu 18. dubna 2015 za studeného sobotního odpoledne sehráli fotbalisté Stružince první domácí utkání na jaře. Za soupeře měli poslední celek tabulky, Sokol Horní Branná B. Náš tým byl velkým favoritem v tomto utkání. Jenže Stružinci se tradičně nedaří proti týmům ze suterénu. Tento duel byl toho dokladem. Navíc do týmu zapracováváme mladé hráče. Výrazně nám chybí vykartovaný Martinec.  Hosté posílili rezervu dvěma hráči áčka,  kapitánem Pospíšilem a Paulů J. Tento zápas si nenechalo ujít 120 diváků, kteří chtěli vidět nějaké branky a zahřát se v takové zimě. Ovšem branky se za celé utkání nedočkali. Stružinec měl dobrou možnost ke skórování při velmi dobré kombinační akci Votočka, když přihrál doprava na Sehnoutka, který vybíhal zpoza obrany, jenže balonu se zmocnil Láska J. a ten stál v ofsajdu. Z nadějné akce nakonec nic nebylo. Hosté zahodili největší šanci ve 28. min., kdy Kobrle z vápna střílel a Škopán jeho střelu vyrazil na roh. Z rohu nic. Nejblíže měli žlutomodří ke gólu ve 29. min., kdy Votoček napálil balon ze 25 m do břevna. Ve 30. min. Matěja střílí prudce zleva po nahrávce Ševců. Poločas tak skončil bez branek, tedy 0:0.

     Do druhého poločasu domácí trenér Vágner udělal tři změny v sestavě. Tentokrát neměl štěstí při střídání. Gól se ani jednomu týmu nepodařilo vstřelit. Paradoxně hosté měli ve druhé části zápasu více možností ke vstřelení branky. Ovšem v naší brance opět o sobě dával vědět Škopán, který se ukazuje jako velká jistota. Ke zdárnému průběhu utkání přispěl velmi dobrým výkonem hlavní rozhodčí Šubrt a také jeho dva delegovaní asistenti. Naši fanoušci dokázali všem, že umí fandit a snad dali zapomenout na minulý týden v Libštátu. 

     Co říci na závěr? V dnešním utkání si naši střelci i hráči soupeře vybrali půst. Opět se potvrdilo známé pravidlo, že našemu týmu se nedaří proti outsiderům. Jsme takoví Jánošíci. Bohatým bereme a chudým dáváme. Navíc se snažíme začlenit do týmu mladé hráče. Ti potřebují nějaký čas na rozehrání. A také se musíme obejít ještě další 3 kola bez opory zadních řad, Vládi Martince. Věřme, že příští utkání ve Studenci zastihne naše hráče v lepším rozpoložení a že zde získáme nějaký bod.

     Příští zápas sehraje naš celek v neděli 26. 04. 2015 od 17:00 na hřišti ve Studenci, kde budeme mít za soupeře domácí SK. Tímto zvu všechny příznivce stružineckého fotbalu k návštěvě tohoto utkání. Doufejme, že náš tým předvede lepší výkon a přiveze nějaký bod.

 

Stružinec do toho !!!  

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět