TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Bozkov B 8 : 0 (4:0)

19.08.2015 14:19

debakl Bozkova B

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Bozkov B     8 : 0   (4:0)

hráno v sobotu 15. 08. 2015 od 17:00

Branky: 14. Láska Jiří, 21. Láska Jiří, 26. Votoček Jakub, 44. Láska Jiří, 57. Votoček Jakub, 74. Bláha Ondřej, 76. Martinec Vladimír, 81. Vágenknecht Petr

ŽK: 1/2 (Böhm/Bartoníček, Picek)

Diváků: 110

Sestava Bozkova B: Zemánek – Jiránek A., Jiránek J., Hykman M., Bartoníček – Částek (54´. Špidlen), Soukup, Plíhal, Picek – Rössler (78´. Šída), Balatka

Připraven: Linek

Vedoucí mužstva: Jiránek Jiří

Sestava Stružince: Škopán – Bláha D., Stránský L., Böhm, Schreyer – Bajgar (72´. Bláha O.), Martinec (c), Vágner, Láska J. (46´. Mizera) – Vágenknecht (82´. Nouzák) , Votoček (88´. Stránský P.)

Absence: Morávek, Sehnoutek, Hloušek, Matěja, Pazderský, Sedlák, Ševců

Rozhodčí: Urbánek Tomáš z Lomnice nad Popelkou, AR1: domácí lajk Forman Zbyněk, AR2: domácí lajk Vávra Jiří.

Za teplého srpnového sobotního odpoledne sehrálio fotbalisté Stružince první domácí mistrovské utkání nového ročníku OP Semilska. Na svém hřišti přivítali rezervu Bozkova, která přijela s několika hráči nad 40 let, dokonce s jedním roč. 1956. V tomto utkání jsme chtěli napravit reputaci z minulého zápasu v Košťálově a zvítězit a potěšit domácí příznivce. Domácímu týmu chybělo několik hráčů. Do základní sestavy se po delší odmlce vrátil trenér Vágenknecht a také Vágner. Stružinečtí nechtěli ponechat nic náhodě a během necelé úvodní půlhodiny zápasu odskočili soupeři o 3 branky, když všechny padly z levé strany. Prim v zakončení se ukázal nestárnoucí Láska J., který minutu před poločasovým hvizdem zkompletoval hattrick a v poločase ho vystřídal mladý Mizera. V první půli se ještě zapsal mezi střelce Votoček opět střelou zleva. Bozkovští měli během první půle několik střel, ale nenašly cíl. Po přestávce pokračovali domácí v podobném stylu a přišly další branky. V 57. min. Votoček zvýšil již na 5:0 a soupeř rezignoval. V 74. min. střídající Bláha O. přidal z dorážky šestou branku. Přitom před chvílí nastoupil do hry. Uplynuly 2 minuty a střední záložník Martinec se prosadil, 7:0. V 81. min. Vágenknecht dokončil brankový účet utkání osmou brankou, když dokonale nachytal gólmana Zemánka, téměř z brankové čáry poslal balon levačkou za zadní tyčku. Hosté byli rádi, že rozhodčí Urbánek odpískal konec zápasu, který jim vůbec nevyšel.

Co říci na závěr? V dnešním utkání si Stružinec spravil chuť a s chutí si zastřílel. Nestárnoucí Láska J. vstřelil za první poločas hattrick a poté byl vystřídán. Hosté po  páté brance rezignovali. Příští zápas však bude úplně jiný. V Libštátě bude potřeba podat od všech výkon na hranici možností a také bojovnost, abychom měli šanci na nějaký bod.

Již tuto sobotu 22. 8. 2015 od 17 h zajíždíme do Libštátu k Olešce na velmi neoblíbené hřiště, kde se střetneme s domácí Jiskrou. Přijeďte podpořit Stružiňáky v boji o další body v sezóně.