TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Bozkov B 4 : 2 (2:1)

18.04.2017 21:45

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

první jarní výhra

 

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Bozkov "B"   4 : 2   (2:1)    

hráno v sobotu 15. 04. 2017 od 17:00

 

Branky:  11., 74. Ševců, 31., 57. Votoček – 35. Hádek, 70. Soukup

 

ŽK: 0/3 (Votoček, Brnka, Böhm)

ČK: 0/0

Diváků: 80

 

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka, Martinec, Böhm, Schreyer – Bajgar (52. Hamáček), Ševců, Votoček (c), Bláha D. (72. Škopán) – Chlumský (90. Stránský P.), Ženatý (46. Vágenknecht)

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

Rozhodčí: Procházka Jan z Košťálova, AR1: domácí laik: Forman Zbyněk, AR2: hostující laik: Kubán Miroslav.

 

     Za chladného a deštivého sobotního dubnového odpoledne na velikonoční sobotu a na mokrém trávníku ve Stružinci přivítali domácí hráči rezervu Bozkova. Hosté nemohli počítat s posílením hráči áčka, jelikož zároveň hráli doma s Višňovou v KP. Cílem pro domácí bylo zvítězit a potvrdit bod z Nové Vsi.

     V 9. min. byl odmáván a odpískán ofsajd Bajgarovi po přihrávce od hostujícího hráče. V 11. min. Ševců vystřelil ze 25 m a s pomocí teče soupeře umístil balon za zadní tyč a domácí vedli 1:0. V 15. min. Ševců střílí ze 22 m pod břevno, gólman Hykman vyráží na roh a z něj nic. V 17. min. Bláha D. ve vápně z úhlu překopl branku. Ve 22. min. byla k vidění 1. střela hostů, byla však slabá, gólman Nouzák chytá. Ve 25. min. Ševců při chuti, opět střílí pod břevno, Hykman chytá. Ve 31. min. roh. kop Bláhy D., Votoček střílí, je z toho roh. z následného roh. kopu Bajgara Votoček osamocený hlavou skóruje, 2:0. Ve 35. Hádkova dalekonosná střela zapadla pod břevno a hosté snižují na 2:1. První pol. skončil 2:1 pro domácí. Stružinec byl lepší 25 min., poté polevil a nechal hosty, aby se dostali do hry.

O přestávce domácí vystřídali, Vágenknecht do útoku místo Ženatého.

     Hned ve 47. min. hostující Hádek trefuje levou tyč. To jsme si oddychli. V 52. min. 2. stř. domácích, Hamáček za Bajgara. V 55. min. vidí Böhm 1. ŽK v zápase za faul. V 57. min. centr Vágenknechta na zadní tyč a Votoček opět hlavou zvyšuje na 3:1. V 61. min. vidí ŽK hostující náhradník Kubán za faul na Bláhu D. Minutu nato po tr. kopu Vágenknechta faulován Martinec v pok. území. Rozhodčí Procházka však nepochopitelně neodpískal penaltu, nýbrž jen tr. kop z vápna. Následný tr. kop Vágenknechta těsně minul levou tyč. V 68. min. Votoček po centru Vágenknechta hlavou minul branku. V 70. min. 2. ŽK pro domácí, Brnka za faul. Tr. kop hostů nakonec Martinec odkopává z brankové čáry. V 70. min. hosté snižují z tr. kopu ze 20 m, když Soukup prostřelil zeď, 3:2. V 72. min. 3. stř. u domácích, Škopán za Bláhu D. V 74. min. po roh. kopu Vágenknechta Ševců zblízka dal na konečných 4:2.  V 80. min. 3. ŽK domácích inkasoval kapitán Votoček za řeči na adresu rozhodčího Procházky. V 90. min. domácí počtvrté střídají. Stránský P. za Chlumského. Krátce po tom rozhodčí Procházka píská konec tohoto zápasu, ve kterém Stružinec zvítězil 4:2.

     Co říci na závěr? Stružinečtí získali v tomto utkání 3 body, což je pozitivní. Stále je však, co zlepšovat. Hosté tentokrát nebyli odevzdaným soupeřem jako tomu bylo v několika minulých utkáních na našem hřišti a výsledek je pro ně přijatelný.

 

     V příštím utkání zajíždí Stružinec na horkou půdu do Studence, hraje se v neděli 23. 4. 2017 od 17:00. V tomto utkání svedeme přímý souboj o udržení 4. místa v tabulce OP. Na toto utkání jste vy fanoušci stružineckého fotbalu srdečně zváni.

 

Stružinec do toho !!!

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí „A“ mužstva

 

—————

Zpět