TJ Sokol Stružinec vs. SK Studenec 2 : 7 (1:4)

01.09.2015 19:08

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

ostudný debakl

 

TJ Sokol Stružinec vs. SK Studenec    2 : 7    (1:4)    

hráno v sobotu 29. 08. 2015 od 14:00

 

Branky:1., 27. Hylmar, 29. Kuřík, 18., 64., 70. Šír,  90. Šedivý – 36. Votoček, 87. Martinec

 

ŽK: 1/1 (Mizera/Stránský T.)

ČK: 0/0

Diváků: 100

 

Sestava Stružince: Škopán – Morávek (46. Bláha D.), Stránský L., Martinec (c), Schreyer – Vondra (30. Bajgar), Pazderský, Ševců, Sehnoutek – Votoček, Bláha O. (30. Mizera)

Připraveni: Nouzák, Stránský P.

Absence: Böhm, Láska J., Vágenknecht, Hloušek, Matěja, Sedlák

Trenér: Vágenknecht Petr

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

Sestava Studence: Tauchman – Korotvička, Povr, Stránský T., Synek (70. Hanzlík) – Havlíček, Šedivý (c), Ježek, Kuřík (78. Jezdinský) – Hylmar, Šír

Trenér: Letkovský Vladimír

Vedoucí mužstva: Cermanová Martina

 

Rozhodčí: Šubrt Jiří ze Semil, AR1: domácí lajk Forman Zbyněk, AR2: domácí lajk Vávra Jiří.

 

     Za tropického srpnového sobotního odpoledne již od 14:00 odehráli fotbalisté Stružince velmi nepovedené utkání proti SK Studenec. V základní sestavě domácích se poprvé objevil zkušený záložník Pazderský. Začátek zápasu byl jako z hororu. Uběhlo teprve pár sekund hry a gólman Škopán po hrubce v naší obraně loví balon ze sítě po střele Hylmara, 0:1. To nebylo dostatečné varování pro náš tým a po dalších 3 hrubicích v obranné fázi zvýšili studenečtí již na 0:4. Při tom na 4 branky stačilo soupeři pouhých 29. minut. Mezi střelce se zapsal Šír, Kuřík a podruhé v zápase Hylmar. Poté domácí dvakrát vystřídali, do hry nastoupili Mizera a Bajgar, nahradili Vondru a Bláhu O. Naději na přijatelnější výsledek v tomto utkání vykřesal snížením na 1:4 Votoček. Více branek se Stružinci v první půli vsítit nepodařilo. Poločas skončil vedením hostů v poměru 1:4.

     O přestávce došlo k ještě jedné změně v naší sestavě, beka Morávka nahradil Bláha D. Ke zlepšení ve stružineckých barvách však nedošlo, hosté přidali další 2 branky, hatrick dovršil Šír. V 87. min. kosmeticky upravil skóre kapitán Martinec. Poslední slovo měli hosté, když v 90. min. prošel středem naší obrany Šedivý a zakončil střelecké hody Studence sedmou brankou, 2:7. Následoval konečný hvizd velmi dobře rozhodujícího arbitra Šubrta. Pro domácí hráče to bylo vysvobození.

 

     Co říci na závěr? V dnešním utkání musel Stružinec zkousnout ostudný debakl od Studence. Od začátku utkání vyráběl mnoho chyb v obranné činnosti. Ty dokázali hráči Studence trestat. Protože se naši hráči nedokázali zlepšit ve hře, hosté přidali další branky a překvapivě, ale zaslouženě vysoko zvítězili. Doufejme, že si z tohoto nezdaru vezmou stružinečtí ponaučení a v přístím utkání v Bělé předvedou lepší výkon a získají nějaké body.

Již tuto sobotu 5. 9. 2015 od 17 h sehrajeme venkovní zápas s SK Jívan Bělá. Přijeďte podpořit Stružiňáky v boji o další body v sezóně.

 

Stružinec do toho !!! 

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět