TJ Sokol Stružinec vs. Jiskra Libštát

09.05.2019 20:35

  Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

prohra s favoritem

 

TJ Sokol Stružinec vs. Jiskra Libštát        1 : 3            (1:2)    

hráno v sobotu 04. 05. 2019 od 17:00

Branky:  4. Bláha Ondřej - 11. Preissler David, 19. Janata Michal, 58. Janata Michal

 

ŽK: 2/1 (Martinec, Böhm/Dohnal)

ČK: 0/0

Diváků: 60

Sestava Stružince: Nouzák– Brnka (52. Ebert), Martinec (c), Böhm, Schreyer –  Hamáček, Matěja, Syrovátka J., Bláha D. (66. Galbavý) – Kuch, Bláha O.

Připraveni: Vrabel, Stránský

Trenér: Vágenknecht Petr

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

Rozhodčí: Vasko Ivan z Jablonce nad Nisou, AR1: Procházka Jan z Košťálova, AR2: Šálek Patrik z Jablonce nad Nisou.

 Za velmi nepříjemného deště a chladu odehráli fotbalisté Stružince další mistrovské utkání jarní sezóny OP Semilska. Za soupeře jim byla Jiskra Libštát, druhý tým tabulky. Po minulé výhře v Martinicích jsme chtěli zopakovat slušný výkon a potrápit favorita.

Hned ve 4. min. Matěja narál zleva na malé vápno a Bláha O. vstřelil úvodní branku zápasu, 1:0. Vedení Stružinci nevydrželo dlouho. V 11. min. bylo srovnáno. Preissler střelou ze 16m do šibenice. V 19. min. Janata M. otáčí skóre na 1:2 ve prospěch hostů po roh. kopu. První poločas skončil vedením Libštátu v poměru 1:2. Domácí o přestávce nestřídali.

V 52. min. domácí poprvé střídají, Ebert za Brnku. V 55. min. tr. kop Martince a Schreyer hlavou minul pravou tyč. Škoda. Potvrdilo se staré známé pravidlo. Nedáš, dostaneš. V 58. min. Janata M. svým druhým gólem ze 25m k tyči dal 1:3. V 66. min. domácí podruhé v zápase vystřídali. Galbavý za Bláhu D. V 81. min. střílený centr Kucha zleva, Bláha O. minul balon blízko branky. V 85. min. Galbavý faulován na 18m. Tr. kop Syrovátky končí jen ve zdi. V 88. min. Koldovský A. trefuje z malého vápna nůžkami břevno. Po dvouminutovém nastavení ukončuje rozhodčí Vasko zápas, ve kterém zvítězil Libštát 1:3. 

Co říci na závěr? V dnešním utkání jsme se sice ujali brzy vedení. Ale po 20 min. již vedli hosté. Brzy po přestávce jsme neproměnili šanci na vyrovnání, naopak hosté ano a nakonec dovedli zápas k vítěznému konci.  

 

Příští víkend zajíždí fotbalisté  Sokola Stružinec do Mírové p. Koz., kde se utkají s  hráči místního SK. Hraje se v sobotu 11. 5. 2019 od 17:00. Tímto vyzývám fanoušky TJ Sokol Stružinec, aby přijeli povzbudit žlutomodré.

 

 

 

 

Stružinec do toho!

Autor: Jiří Máka,

vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět