TJ Sokol Stružinec vs. Jiskra Libštát 2 : 2 (1:2)

09.06.2013 22:55

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

zasloužená dělba bodů

 

TJ Sokol Stružinec vs. Jiskra Libštát    2 : 2  (1:2)        

hráno v sobotu 8. června 2013 od 17:00 h

 

Branky: 23. Hloušek, 76. Heřmanský – 9. Kobrle D., 34. Martinec (vl.)

 

ŽK: 1/3  (Hloušek) 

ČK: 0/0

 

Sledovalo: 220 diváků

 

 

Sestava – domácí: Škopán – Schreyer, Hloušek, Martinec, Hamáček – Bláha D. (61. Kašpar), Vágner, Heřmanský, Matěja (c) (61. Bajgar)  – Votoček, Bláha O. (46. Vágenknecht)

 

Připraveni: Hůlek, Stránský

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva:Vágner Bohumil

 

 

Utkání řídil rozhodčí Rolf Luboš z Prosečného, AR1: lajk Forman Zbyněk, AR2: lajk Máka Jiří.

 

     Zatímco minulý týden vytrvale pršelo, o sedm dní déle byl krásný slunečný, teplý den. Na stružinecký trávník přijeli fotbalisté Jiskry Libštát. Jarní výkony hostů mají vzestupnou tendenci, ovšem nemohou je katapultovat do vyšších pater tabulky vzhledem k velké ztrátě z podzimu. Domácí, již jistí mistři okresu, dohrávají zbylá 2 kola jen z povinnosti. Přesto chtějí přidat ještě nějaký bod a potěšit fanoušky. Zápasy Stružince s Libštátem bývají často hodně vyhecované vzhledem k blízkosti obou obcí a také plné osobních soubojů. Nejinak tomu bylo v tomto utkání. V 7. min. domácí Bláha D. střílel mimo branku. V 9. min. se hosté ujali vedení, když Kobrle D. střelou zprava překonal gólmana Škopána, 0:1. V 16. min. Bláha D. ve vyložené šanci neuspěl. Následovaly pouze 3 rohy. Ve 21. min. Hlouškova střela měla parametry na ragby. Ve 23. min. Hloušek z tr. kopu nádhernou střelou vyrovnal skóre na 1:1. Ve 32. min. se prezentoval pěknou střelou Vágner. Ve 34. min. Martinec při obranném zákroku nešťastně hlavičkoval do vlastní branky, 1:2. Hosté odcházeli do kabin s náskokem 1 gólu. Do druhé půle vystřídal Vágenknecht Bláhu O. Stružinečtí chtěli tento zápas minimálně vyrovnat.

     Hned v 1. min. 2. pol. Vágenknecht střílí vedle. V 51. min. Matěja pálí do gólmana. V 57. min. přímý kop domácích končí pouze roh. kopem. V 59. min. Votoček hlavičkuje vedle branky. V 61. min. domácí dvojnásobně vystřídali. Do hry nastoupili Kašpar s Bajgarem, ze hřiště odešli Bláha D. a Matěja. V 68. min. Hloušek vyslal pěknou střelu z tr. kopu, gólman Kalous s námahou chytá. S přibývajícím časem se čím dál víc na hřišti jiskřilo, čemuž přispíval svým laxním přístupem k utkání i hlavní rozhodčí Rolf. V 76. min. Heřmanský dal výsledku konečnou podobu výsledku, 2:2.

     Po závěrečném hvizdu rozhodčího Rolfa předal Zdeněk Kousal, člen VV OFS Semily a zároveň prezident Jiskry Libštát stružineckému kapitánovi Petru Vágenknechtovi pohár pro vítěze OP Semilska pro ročník 2012/2013. Nezbytné šampaňské se mohlo otevřít. Všichni členové týmu se oděli do žlutomodrých mistrovských trik a mohli si vychutnat atmosféru vítězů včetně mistrovských doutníků. Početné publikum se radovalo z velkého úspěchu stružinecké kopané se svými hráči.

 

D ě k u j e m e !!!!!!!!

 

     Nyní čeká na žlutomodré závěrečné  utkání ročníku 2012/2013. Zavítají k sousedům do Košťálova, kde vyzvou tamní rezervu. Hraje se v neděli 16. 6. 2013 od 17:00 h. Tímto zvu všechny fanoušky Stružince k návštěvě tohoto derby utkání, při kterém se stružinečtí rozloučí s velmi úspěšnou sezónou.

 

Stružinec do toho !!!  

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět