TJ Sokol Stružinec vs. FK Přepeře B 0 : 3 (0:3)

TJ Sokol Stružinec vs. FK Přepeře "B"   0 : 3  (0:3)

hráno v sobotu 01. 04. 2017 od 13:00 na UMT v Lomnici n. Pop.

Branky:  9. Tokan, 15. Pitro, 32. Fedorko

ŽK: 0/0

Diváků: 70

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka, Škopán, Böhm (15. Vondra), Schreyer – Bajgar (87. Stránský P.), Ševců, Matěja (56. Ženatý), Bláha D. – Votoček (c), Bláha O.

Asistent: Martinec Vladimír

Rozhodčí: Mikule Jaroslav z Lomnice n. Pop, AR1: domácí laik: Forman Zbyněk (v zápise), AR2: Procházka Jan z Košťálova.

Za slunečného prvního dubnového odpoledne svedla píšťalka rozhodčího Mikuleho na UMT v Lomnici n. Pop. hráče Sokola Stružinec a hosty FK Přepeře B. Trávník ve Stružinci je ještě mokrý, a tak jsme využili lomnickou umělku. Dnešní utkání bylo pro náš celek prvním na jaře, hosté již hráli minulý týden, kdy vyhráli také na UMT v Lomnici s Poniklou 4:0. Věděli jsme, že hosté nebudou moc posilovat rezervu, což se také potvrdilo. Ale i tak mají velmi dobrý tým. O čemž se od začátku zápasu přesvědčovali hráči Stružince. V 5. min. první střela hostů minula levou tyč. V 9. min. se hosté ujali vedení, když byl vysunut Tokan a svoji šanci proměnil, 0:1. V 15. min. zraněného Böhma (pravé stehno) nahradil Vondra. V téže minutě hostující stoper Pitro se prosadil po roh. kopu hostů  na zadní tyči a bylo to 0:2. V 19. min. gólman Nouzák vyrazil střelu kapitána Rakouše z vápna. Minutu nato Nouzák opět vyráží střelu hostů, tentokrát na levou tyč. Za první půlhodinu se naši hráči nedostali do šance, pouze jeden tr. kop Ševců do vápna a z něj nic. Ve 32. min. nová posila Fedorko z Lomnice po sólo úniku nasadil housle Nouzákovi a zvýšil již na 0:3 pro rezervu Přepeř. Ve 37. min. zahrával první roh. kop domácích Bláha D. Balon končí v náručí gólmana Vrabce. První poločas skončil vedením hostů 0:3. O přestávce domácí nestřídali.

V 56. min. domácí podruhé střídají. Ženatý za Matěju. V 58. min. Schreyer střílí z 18 m vedle. V 70. min. Nouzák vyrazil na roh gólovku Přepeř po tr. kopu a z rohu nic. Hosté v průběhu 2. půle několikrát vystřídali, ale na jejich hře se to téměř neprojevilo. Stále měli převahu, byli pohyblivější a s míčem si rozuměli. Jen se podařilo Stružinci zastavit navýšení skóre. V 87. min. Stružinec potřetí vystřídal, do hry zasáhl Stránský P. místo Bajgara. 2 min. před koncem utkání Bláha D. v šanci v pok. území. Trefil jen gólmana. Rozhodčí Mikule nenastavoval a po 90 min. ukončil utkání, ve kterém rezerva Přepeř zvítězila 0:3. Výhra hostů je zcela zasloužená.

Co říci na závěr? Stružinečtí vstoupili do jara porážkou, když nezvládli první poločas a nechali soupeře odskočit na rozdíl 3 branek. I přes to, že dokázali 2. pol. již neinkasovat, v útoku to bylo bezzubé. Scházelo více pohybu, bojovnosti od některých hráčů a nedostávali se do šancí. Na tom bude potřeba do příštích zápasů zapracovat. V příštím utkání zajíždí Stružinec k derby odvěkých rivalů do Nové Vsi n. Pop., hraje se v sobotu 8. 4. 2017 od 16:30. Na toto derby jste vy fanoušci stružineckého fotbalu srdečně zváni.