TJ Sokol Stružinec vs. FK Košťálov "B" 3 : 1 (1:1)

15.06.2016 22:47

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

výhra v derby

 

TJ Sokol Stružinec vs. FK Košťálov "B"    3 : 1     (1:1)    

hráno v sobotu 11. 06. 2016 od 17:00

 

Branky: 32. Kuch (pen.), 54. Votoček, 69. Vágenknecht - 14.Hruška

 

ŽK: 0/2 (Baudyš R., Machačný)

ČK: 0/0

Diváků: 110

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka, Merta, Böhm, Schreyer, - Bajgar (86. Vondra), Martinec, Ševců, Bláha D. (46. Vágenknecht) – Votoček (c) (88. Bláha O.), Kuch

Připraveni: Škopán, Stránský P.

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Vágner Bohuslav

 

Rozhodčí: Smoleňák Petr z Tanvaldu, Jablonce n Nis., AR1: Lebeda Karel z Jablonce n Nis., AR2: domácí laik: Forman Zbyněk.

 

     Za solidního červnového odpoledne sehráli fotbalisté Stružince sousedské derby na domácí trávníku s rezervou Košťálova. Domácí chtěli potvrdit 3 body ze Mříčné. Zápas nezačal dobře pro náš tým. Ve 14. min. se hosté ujali Hruškou vedení po chybě domácí obrany, 0:1.   Ve 20. min. Votoček ve veliké šanci, hostující brankář Šrajer na dvakrát chytá. Do 27. min. ještě naši útočníci Kuch a Votoček nastřelili každý 1x tyč. Ve 32. min. přišlo vyrovnání, hostující obránce zahrál rukou ve velkém vápně a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Kuch. Poločas tak skončil remízovým skóre 1:1.

     Krátce po přestávce, ve 49. min. výborně zasáhl stružinecký gólman Nouzák proti střele hostů. V 54. min. Votoček otáčí skóre zápasu na 2:1 pro domácí prudkou střelou pod břevno. Tečku utkání dává v 69. min. střídající hrající trenér Vágenknecht, který pěknou střelou podle zdi z tr. kopu stanovil konečný výsledek 3:1. 

     Co říci na závěr? První půle byla vyrovnaná, oba týmy jednou skórovali. Ve 2. pol. domácí měli více šancí, 2 proměnili a dovedli sousedské derby k vítězství. Zápas probíhal v klidu, k čemuž výborným výkonem přispěli delegovaní rozhodčí z Jablonecka. Takový výkon rozhodčí jsme ve Stružinci dlouho neviděli. Stružinec se touto výhrou posunul na 8. místo v tabulce o skóre před Bozkov B, ten má však o zápas méně se Studencem. O konečném umístění našeho týmu rozhodne vzájemné utkání v Bozkově.

 

     Příští zápas sehraje náš celek v neděli 19. 06 2016 od 16:00 na hřišti v Bozkově, kde se v utkají s domácí rezervou. Tímto zvu fanoušky žlutomodrých k návštěvě tohoto utkání.

 

Stružinec do toho!

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

 

—————

Zpět