TJ Sokol Stružinec vs. FC Pěnčín 0 : 6 (0:2)

18.03.2015 00:17

Zimní herní příprava – březen 2015

2. přátelské utkání na UMT v Lomnici n. Pop.

TJ Sokol Stružinec (OP Semily) vs. FC Pěnčín u Jbc (I. B třída – východ Lbc kraje)       0 : 6       (0:2)

hráno v neděli 8. března 2015 od 10:00

Branky: Heinrich 2, Nemyrovskij, Šupík 2, Balásek

Rozhodčí: Mikule Jaroslav, asistenti na lajně: laici z obou oddílů

Sestava Stružince: Škopán (45. Kohout) – Hamáček, Ševců, Vágner, Bláha D. - Bajgar, Matěja, Sehnoutek, Kafka – Bláha O., Böhm

Hokejově střídal: Stránský P.

Absence: Schreyer, Stránský L., Votoček, Martinec, Hloušek

Trenér: Vágenknecht P.

Asistent trenéra: Vágner B.

Vedoucí mužstva: Máka J.

Za slunečného nedělního odpoledne sehráli fotbalisté Stružince 2. př. utkání na UMT v Lomnici n. Pop. v rámci zimní přípravy na jaro. K souboji vyzvali aktuálního lídra I. B třídy – východ Lbc kraje, mužstvo FC Pěnčín u Jbc. Favorit byl jasný.

Domácí nebyli komplet, totéž se dá říci i o hostech. První poločas drželi stružinečtí krok se soupeřem. Sice měl více ze hry, často však stříleli mimo nebo jejich pokusy kryl gólman Škopán. Do několika šancí se dostal i Stružinec. Skóre se poprvé změnilo až ve 37. min. a krátce před poločasovým hvizdem, na 0:2. Druhé dějství bylo již jasně v režii hostů, kteří byli neustále na balonu a slabší fyzická kondice našeho týmu měla za následek časté kažení přihrávek a z toho plynoucí tlak soupeře, který vyústil v další 4 branky v síti Kohouta, který do 2. půlky vystřídal Škopána. Hosté ještě nastřelili tyčku. Stružinec se dostával ve 2. půli k zakončení sporadicky. Stružinečtí si vyzkoušeli, jaké je to hrát s týmem, který je celý zápas v pohybu.  Je co zlepšovat.

Příští neděli, tj. 15. 3. 2015 odehraje Stružinec 3. př. utkání, opět na UMT v Lomnici, od 10:00 změří síly se Sokolem Libuň, týmem z jičínské OS.

Autor: Jiří Máka, vedoucí „A“ mužstva