TJ Sokol Stružinec : TJ Sokol Bozkov B

25.04.2018 05:23

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Bozkov "B"          6:0         (4:0)

hráno v sobotu 21. 04. 2018 od 17:00

Branky: 7. Kuch David, 10. Martinec Vladimír, 21. Matěja Marek, 38. Bláha Dominik, 82. Bláha Ondřej, 84. Ženatý Jan

ŽK: 0/0

Diváků: 130

Sestava Stružince: Nouzák – Hamáček, Vágenknecht (c), (74. Bláha O.), Böhm, Schreyer – Brnka (46. Chlumský), Matěja, Martinec, Bláha D. (46. Ebert) – Syrovátka J. (61. Ženatý), Kuch (87. Stránský P.)

Rozhodčí: Mrkáček Michal z Turnova, AR1: Polyak Tomáš z Lomnice n. Pop. , AR2: Polyak Petr z Lomnice n. Pop.

Za pěkného sobotního dubnového odpoledne sehráli fotbalisté Stružince úvodní zápas OP Semilska na jaře. Soupeřem jim byla rezerva Bozkova. Naším cílem bylo vítězství. Navíc hosté měli dvojičku. Přijeli tedy s mixem starých s mladými. První slovo měl zkušený hostující kapitán Kubán, který hned ve 4. min. trefil břevno naší branky. Stružinec na to odpověděl brankou. V 7. min. Martinec přihrál na vápno Kuchovi a ten přivedl domácí do vedení, 1:0. V 10. min. Bláha D. přiťukl balon na 18m Martincovi a ten se nemýlil, 2:0. Ve 21. min. Syrovátka uličkou vybídl ke skórování Matěju, který z vápna zamířil do horního rohu a zvýšil na 3:0. Ve 24. min. Bláha D. trefuje břevno z 9 m po přihrávce Syrovátky. Ve 32. min. střelu Brnky z šestnáctky gólman Hykman vyrazil a Schreyer poté zamířil vysoko nad. Ve 38. min. po souhře Matěji se Syrovátkou zakončoval Bláha D. a završil poločasový výsledek na 4:0. Nic na tom nezměnilo Brnkovo bodlo z úhlu ve 43. min., kdy minul branku ani rychlá akce hostů v poslední minutě 1. pol., Nouzák včas chytil balon  před dotírajícím útočníkem Bozkova. O přestávce domácí 2 krát vystřídali. Ebert za Bláhu D. a Chlumský za Brnku. K tomu se Vágenknecht posunul do útoku, Kuch z útoku na kraj zálohy a Ebert na stopera. V první minutě druhého poločasu střídající Chlumský minul z úhlu branku. V 61. min. domácí potřetí střídají. Ženatý za Syrovátku. V 62. min. Vágenknecht trefil jen gólmana. V 66. min. Ženatý hlavičkoval mimo po centru Martince zprava. V 72. min. gólman Nouzák zachránil náš tým před gólem hostů po chybě stopera Eberta. V 74. min. Stružinec počtvrté měnil sestavu, Bláha O. nahradil Vágenknechta v útoku. V 82. min. roh. kop Martince zleva tečoval na zadní tyči Bláha O., 5:0. V 84. min. Kuch přihrál Ženatému a ten zblízka vstřelil svůj první gól za Stružinec, 6:0. Super. V 86. min. bek Hamáček zkoušel překvapit Hykmana v brance hostů dlouhým balonem. Ten však balon mířící pod břevno chytil. V 87. min. domácí vystřídali popáté, Stránský P. za Kucha. Po 90 min. ukončil velmi dobře pískající hl. rozhodčí Mrkáček, ve kterém zvítězil Stružinec přesvědčivě 6:0.

Co říci na závěr? Stružinec rozhodl o svém vysokém vítězství již v první půli, kdy vstřelil 4 branky. Ve druhé přidal ještě 2 a několik dalších šancí ještě neproměnil. Pozitivní je to, že se gólově prosadili 2 střídající hráči, Ženatý a Bláha O.

Příští zápas sehraje Sokol Stružinec v sobotu 28. 4. 2018 od 17:00 v Mírové p. Koz., kde si to s domácími rozdáme o 3. místo tabulky OP. Přijeďte povzbudit žlutomodré barvy do nedaleké Mírové.

Autor:Jiří Máka, vedoucí A mužstva