TJ Sokol Stružinec : TJ Poniklá

07.05.2018 12:24

  Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

domácí "bůro"

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Poniklá       5:1         (0:1)

hráno v sobotu 05. 05. 2018 od 17:00

Branky: 55. Bajgar Tomáš, 64. Kuch David, 75. Bajgar Tomáš, 78. Kuch David, 83. Matěja Marek - 17. Dobiáš Roman

ŽK: 1/2 (Vágner/Simonides, Zelinka)

ČK: 0/0

Diváků: 120

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka (72. Bláha O.), Ebert, Böhm, Hamáček – Bláha D. (46. Chlumský), Vágner, Syrovátka J., Matěja (84. Stránský) – Ženatý (46. Bajgar), Kuch

Trenér: Vágenknecht Petr

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

Rozhodčí: Fridrich Jiří z Líšného, AR1: domácí laik: Forman Zbyněk, AR2: hostující laik: Jindřišek Jiří.

Za pěkného květnového sobotního odpoledne přivítali fotbalisté Stružince poslední tým tabulky, TJ Poniklou. Pro naše hráče to měl být snadný úkol zvítězit, i přes to, že nám scházelo několik hráčů. Střed zálohy vyztužil Vágner. Jenže míč je kulatý a zápas měl zajímavou zápletku. V 6. min. poprvé střílel hostující útočník Dobiáš. Gólman Nouzák chytá. V 17. min. se již Dobiáš prosadil, když předstoper Böhm zahrál velmi krátkou malou domů a ponikelský hráč neměl problém dát branku, 0:1. V 19. min. hosté hlavou po roh. kopu míjí branku. Ve 36. min. tr. kop Syrovátky a Kuch trefil břevno a pak to obrana odkopla do bezpečí. 1. pol. skončil zaslouženým vedením Poniklé v poměru 0:1. Stružinečtí si nedokázali přihrát. Scházelo zakončení. O přestávce domácí 2x vystřídali. Chlumský za Bláhu D. a Bajgar za Ženatého.

Ve 48. min. střídající Chlumský v šanci, trefil jen gólmana. V 51. min. viděl jedinou ŽK domácích, Vágner po souboji na půlce. V 55. min. střídající Bajgar srovnal, když si narazil balon s Chlumským, 1:1. V 59. min. hostující Zelinka dostává za protesty ŽK. Minutu nato inkasuje Simonides opět za protesty ŽK a krátce na to mohl být vyloučen po faulu na půlce. V 64. min. gólman Nouzák vyslal dlouhým balonem do gólu Kucha a ten s přehledem otočil skóre v náš prospěch, 2:1. V 72. min. domácí potřetí střídali, Bláha O. za Brnku. V 75. min. Matěja vyzval finálkou ke gólu Bajgara a ten dal svůj 2. gól v zápase, 3:1. V 78. min. Kuch doklepl za brankovou čáru střelu Bláhy O. po přihrávce Vágnera a zvýšil na 4:1. Za minutu po pěkném centru Syrovátky zprava Bajgar střílel, ovšem hattrick nedal. V 83. min. Matěja dostal balon od Kucha od rohu na vápno a vymetl šibenici, 5:1. V 84. min. domácí počtvrté vystřídali, Stránský za Matěju. V 86. min. Bajgar docílil hattricku, jenže mu byl odmáván a odpískán ofsajd. Po konečném hvizdu rozhodčího Fridricha se mohli domácí radovat z výhry 5:1. Toto vítězství nás udrželo v boji o třetí místo v tabulce. Mírová, Stružinec a Přepeře B mají stejně bodů, o pořadí na 3. - 5. místě rozhoduje skóre.

 

Co říci na závěr? Stružinec v prvním poločase hrál velmi špatně, kazil přihrávky a chybělo zakončení. Druhý poločas byl z naší strany úplně jiný. Pomohl nám rychlý vyrovnávací gól a hosté postupně odpadli fyzicky a toho naši hráči naplno využili nakonec k vysoké výhře. Oba poločasy byly jako noc a den.

Příští zápas sehraje Sokol Stružinec v sobotu 12. 05. 2018 od 17:00 v Nové Vsi n. Pop., kde se uskutční tradiční "derby odvěkých rivalů". Přijďte povzbudit žlutomodré barvy v souboji s druhým týmem tabulky.

 

—————

Zpět