TJ Sokol Nová Ves n. Pop. vs. TJ Sokol Stružinec 3:0 (1:0)

26.10.2015 17:50

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

prohra v derby

 

TJ Sokol Nová Ves n. Pop. vs. TJ Sokol Stružinec   3:0   (1:0)    

hráno v sobotu 24. 10. 2015 od 14:30

 

Branky: 4. Nožička P., 80. Golis, 86. z pen. Sehnoutek

 

ŽK: 1/1 (Nožička P./Böhm)

ČK: 0/0

Diváků: 50

 

Sestava Nové Vsi: Čapek – Nožička R., Hadač, Zelenka, Kunt – Sehnoutek, Zajíc, Brendl, Fedor - Nožička P. (56. Golis), Dušta

Připraveni: Fejfar, Palas, Čížek, Jírů

Trenér: Zajíček Michal

Vedoucí mužstva: Novotný Michal

 

Sestava Stružince: Škopán – Hamáček, Stránský L., Böhm (78. Stránský P.), Schreyer – Bajgar (c), Sedlák, Bláha D. – Bláha O., Nouzák

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

Rozhodčí: Lelek Jan z Hostinného, AR1: lajk Čapek Vít, AR2: lajk Mizera Miloslav

 

     Za slunečného říjnového sobotního odpoledne sehráli fotbalisté Stružince zápas 12. kola OP Semilska. Zavítali na hřiště do blízké Nové Vsi k derby odvěkých rivalů. Stružinečtí měli problémy se sestavou. Do základní sestavy museli nastoupit ne zcela zdraví Bajgar a Böhm. Hodně chyběl Martinec, jenž byl na hokeji. Ve 4. min. vstřelil domácí Nožička P. úvodní branku z ofsajdu, 1:0. V 6. min. mohlo být srovnáno, když Ševců prošel přes 4 hráče středem, ale zamířil těsně nad. V 11. min. Ševců opět střílí ze 35 m. V 18. min. střela domácího hráče těsně vedle naší branky po chybě v obraně. Ve 25. min. posílá Ševců přihrávku před branku, avšak útočník nikde. Ve 26. min. padá stoper Stránský L. do střely Sehnoutkovi a odvrací tak nebezpečnou střelu. Ve 34. min. propadl Schreyer a Sehnoutek šel sám na gólmana Škopána, ale ten ho skluzem vychytal. Ve 38. min. inkasuje ŽK za faul Böhm. Do konce poločasu se hra přelévala na obě strany.

     V 50. min. vytáhl Škopán další skvělý zákrok. V 67. min. Škopán opět skvěle, když vytáhl špičky prstů střelu ze 30 m. V 75. min. domácí hráč Sehnoutek neproměňuje v jasné šanci. V 78. min. hosté střídají, Stránský P. místo Böhma. V 80. min. dostáváme druhou branku poté, co domácí útočník prošel přes půl hřiště a v následném shluku před naší brankou novovesští trefili nejprve tyč a potom se již střídající Golis prosadil, 2:0. V 86. min. fauluje Bajgar Duštu v pokutovém území, rozhodčí Lelek nařizuje pokutový kop, který proměňuje se štěstím Sehnoutek (až napodruhé, když jeho střelu Škopán vyrazil, na dorážku už byl krátký. 

 

     Co říci na závěr? V tomto utkání jsme si nemohli dělat přehnané ambice. Do utkání nastupovali ne zcela zdraví Bajgar s Böhmem. Na lavičce byl pouze Stránský P. Domácí si zasloužili vyhrát, vytvořili si v zápase více šancí, ve druhé půli byla jejich převaha výraznější.

     Tuto sobotu  31. 10. 2015 od 14:30  sehrajeme poslední utkání podzimu. Na domácím trávníku přivítáme Sokol Mříčnou. Přijďte podpořit Stružiňáky, aby se rozloučili s podzimem solidním výkonem a pokusili se získat nějaké body.

 

Stružinec do toho !!! 

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět