20.09.2018 19:48

pět gólů z Mříčné

TJ Sokol Mříčná vs. TJ Sokol Stružinec        5:2      (2:1)

hráno v sobotu 15. 09. 2018 od 17:00

Branky: 38. Princ Jan, 43. Holec Tomáš, 56. Šif Jindřich, 65. Princ Jan, 75. Holec Tomáš - 21. Bláha Ondřej, 80. Bajgar Tomáš

ŽK: 2/1 (Zaplatílek, Malý st./Kuch)

Diváků: 150

Sestava Stružince: Nouzák – Ebert, Martinec (c), Böhm, Schreyer – Bláha D. (89. Stránský), Syrovátka J., Kuch, Hamáček -  Bajgar, Bláha O. (62. Vondra)

Připraven: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Vágner Bohumil

Rozhodčí: Diringer Petr z Jablonce nad Nisou, AR1: domácí laik Farský, AR2: hostující laik Máka Jiří.

Do zápasu ve Mříčné zajížděli fotbalisté Stružince s nadějí na bodový zisk. Chyběli sice Matěja, Chlumský, Brnka a Ženatý, přesto bylo k dispozici 14 hráčů.

V 15. min. byly k vidění 3 šance domácích. Gólman Nouzák byl vždy na místě. Poté i naši hráči 3krát vystřelili, ale i domácí gólman Paclík vše s přehledem vyřešil. Ve 21. min. Bláha O. využil zaváhání domácí obrany a vyzrál i na gólmana a přivedl hosty do vedení, 0:1. Ve 30. min. jsme 3krát zahrávali roh. kop, jenže gól nepadl. Ve 35. min. tr. kop domácích ze 25 m skončil vedle naší branky. Ve 38. min. exjilemnický Princ vyrovnal po zaváhání celé naší obrany, 1:1. 2 min. před koncem 1. pol. Holec T. otočil skóre ve prospěch Mříčné po chybě obrany i gólmana Nouzáka, 2:1. Ve 45. min. dostal 1. ŽK zápasu domácí nestor Malý V. st.  1. pol. skončil vedením Mříčné v poměru 2:1.Hosté ponechali do 2. pol. stejnou jedenáctku.

V 56. min. po krátkém odkopu gólmana Nouzáka se dostal k balonu záložník Šif a střelou ze 35 m přeloboval vyběhnutého Nouzáka, 3:1. 2 min. gólman Nouzák napravil svoji chybu, když vyrazil penaltu Holce. V 62. min. hosté poprvé vystřídali. Vondra za Bláhu O. V 65. min. zvýšil domácí Princ na 4:1 po chybě naší obrany. V 68. min. dostal Kuch 1. ŽK za faul. V 75. min. Holec svým druhým gólem v zápase po velké chybě našeho gólmana završil počet branek Mříčné na 5, tedy 5:1. V 80. min. Bajgar po roh. kopu hlavou na zadní tyč upravil na konečných 2:5 z našeho pohledu. V 87. min. dostal ještě ŽK Zaplatílek. Po minutovém nastavení ukončil rozhodčí Diringer zápas, ve kterém zvítězila Mříčná 5:2.

Co říci na závěr? Stružinec začal dobře, dostal se do vedení, jenže domácí do přestávky skóre otočili a ve druhém poločase po chybách obrany i gólmana jsme nakonec utržili pětigólovou porážku. Doufejme, že se v příštím utkání nebude opakovat tento zápas a dokážeme fanouškům, že fotbal hrát umíme a získáme 3 body s nováčkem.

Příští zápas sehraje Sokol Stružinec v sobotu 22. 09. 2018 od 16:30 doma proti nováčovi z Martinic. Přijďte podpořit žlutomodré barvy, abychom se odpíchli na vyšší místa v OP.