TJ Sokol Mříčná vs. TJ Sokol Stružinec    2 : 2   (0:0)

Branky: 75. Votoček, 90. Martinec z pen. - 87., 90. + 3´ Holec T.

Sestava Stružince: Škopán – Matějka, Hloušek, Martinec, Schreyer – Bláha D. (Kohout), Vágner, Ševců, Matěja – Sehnoutek, Votoček

Připraveni: Bláha O., Stránský P.

Zraněn: Hamáček

Absence: Stránský L., Láska M., Vágenknecht

Vedoucí mužstva: Bím Ladislav

Rozhodčí: Šubrt Jiří ze Semil, 1. asistent laik Farský, 2. asistent laik Máka Jiří.

Za oblačného, ale solidního sobotního odpoledne sehráli fotbalisté Stružince těžké utkání na půdě Sokola Mříčná. Před pěknou diváckou kulisou padali branky až po přestávce.  V 5. min. se uvedl Ševců střelou ze 22 m vedle. Ve 12. min. po roh. kopu Ševců, Votoček hlavičkuje vedle. V 18. min. zahrával roh. kop Vágner a Votoček dával nad. Ve 26. min. tr. kop stopera Hlouška končí těsně nad. Ve 32. min. Sehnoutek z 18 m střílí pod břevno. Výborně zasáhl domácí brankář Malý ml. Ve 34. min. vidí 1. ŽK pro hosty Ševců. Ve 37. min. faulován záložník Matěja, Marek neunesl nervy, sáhl na soupeře a rozhodčí Šubrt tasil ČK, domácímu hráči Kučerovi udělil ŽK. Ve 43. min. inkasoval ŽK domácí hráč. Tr. kop hostů končí v náručí domácího brankáře. 1. pol. skončil bez branek. Často se řečnilo mezi hráči obou týmů. Kvalita hry pokulhávala. Do druhé půle jsme šli pouze v 10 hráčích. Důraz kladen na obranu. Hlavně nedostat branku. Všechno navíc bude jen dobře.

Ve 48. min. roh. kop. domácích z pravé strany hosté odvrátili. V 51. min. se předvedl výborným zákrokem gólman Škopán, který překazil radost z branky domácím. V 53. min .znovu naše branka v ohrožení. Jejich šance skončila v autu. V 54. min. o sobě dal vědět Votoček, který nastřelil břevno. V 56. min. domácí po dobré akci orazítkovali břevno. V 60. min. vidí ŽK hostující Martinec. Z násl. tr. kopu rozezvučeli domácí znovu břevno. V 66. min. dostal domácí hráč další z řady ŽK v zápase. V 75. min. kanonýr  Votoček vstřelil svoji 29. branku v tomto ročníku OP a přivedl hosty i v 10 hráčích do vedení. 0:1. V 80. min. mohlo být mezi hostujícími hráči a fanoušky veseleji. Druhý útočník Sehnoutek  běžel sám na gólmana. Dostal se moc blízko ke gólmanovi a trefil pouze jeho. Škoda. V 82. min. dostal žluté napomenutí Vágner. Minutu nato hosté přišli o dalšího hráče. Votoček  dohrál souboj se stoperem Farským u postr. čáry a musel se poroučet do sprch. V 85. min. další ŽK, tentokrát pro domácí. V 87. min. se domácí dočkali vyrovnání z kopačky Holce T., 1:1. Hosté to nezabalili a chtěli získat všechny body. V 90. min. Vágner z prostoru penalty střílí na domácí branku. Při střele je faulouván a rozhodčí Šubrt nařizuje k nevoli domácích pok. kop. Po protestech domácích hráčů si nakonec balon postavil předstoper Martinec a s chladnou hlavou bezpečně k tyči proměnil, 1:2. V 9 hráčích jsme podruhé vedli. Jenže  našim hráčům se nepodařilo v nastaveném čase udržet balon déle na půlce soupeře a v 93. min. domácí Holec T. srovnal, 2:2. Bek Matějka při odkopu 2 m vedle levé tyčky nastřelil nešťastně do prsou Holce T. a ten skóroval. Smůla .

Co říci na závěr? Chtěli jsme uhrát v tomto zápase alespoň bod, což jsme splnili. V zápase jsme v zápase 2 krát vedli. Ovšem odehráli jsme téměř celý poločas v deseti, dokonce závěrečné minuty v 9 hráčích. Nutno pochválit hráče za bojovnost. Velká škoda 2 vyloučených. Ti nám budou hodně chybět v posledních utkáních sezóny.

Nyní čeká fotbalisty Stružince domácí zápas s Roztokami. Hraje se v sobotu 31. 5. 2014 od 17:00. Tímto zvu fanoušky Stružince k návštěvě tohoto utkání.