TJ Sokol Martinice vs. TJ Sokol Stružinec

24.09.2019 18:37

  Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

nečekaný debakl v Krkonoších

 

TJ Sokol Martinice vs. TJ Sokol Stružinec      6 : 2         (3:2)    

hráno v sobotu 14. 09. 2019 od 17:00

Branky: 30. Hájek Vojtěch, 35. Horáček Martin, 41. Zuzánek Vladimír, 52. Hájek Vojtěch, 55. Buryánek Petr, 81. Mejvald Martin - 13. Kuch David, 28. Bajgar Tomáš

 

ŽK: 2/3 (Cejnar, Votoček/Matinec, Drábek, Heřmanský)

ČK: 0/0

Diváků: 70

Sestava Stružince: Nouzák (46. Škopán) – Brnka, Martinec (c), Böhm (52. Ebert), Schreyer – Matěja (52. Bláha D.), Drábek, Syrovátka, Bajgar  – Heřmanský, Kuch (72. Bláha O.)

Připraveni:

Trenér: Vágenknecht Petr

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

Rozhodčí: Ouředník Pavel z Malé Skály, AR1: Srdinko Vladimír (Jablonecko), AR2: domácí laik.

 

Za pěkného sobotního odpoledne odehráli fotbalisté Stružince 6. zápas podzimu v Martinicích. Cilem našeho týmu bylo zvítězit. Úvodních 20 minut zápasu nenasvědčovalo tomu, že bychom   měli prohrát. Opak byl pravdou. Ve 13. min Drábek nahrál Matějovi, Mára zatáhl balon do lajny, nacentroval zprava před branku, kde Kuch střelou pod břevno přivedl hosty do vedení, 0:1. Podruhé se měnilo skóre ve 28. min., kdy se prosadil Bajgar, 0:2. Ve 30. min. po ztrátě balonu na půlce se dostal do šance rychlonohý Hájek a prostřelil Nouzáka v naší brance, 1:2. To nebylo dostatečné varování pro naše hráče. Často vysouvali  obranu hodně vysoko, čehož dokázali domáci využívat. Ve 34. min. dostal Martinec 1. ŽK  hostů za faul. Následný tr. kop Horáčka ze 35 m na zadní tyč skončil až v síti, 2:2. Ve 38. min. vidí domácí Cejnar za skluz bez balonu na Schreyera 1.ŽK domácich. Ve 41. min. po chybě obrany i gólmana Nouzáka Martinice otáčejí skóre na 3:2 Zuzánkem. Před přestávkou  se nešťastně zranil Matěja po tvrdém střetu do obličeje musel opustit hřiště kvůli krvácení z nosu. O přestávce hosté vystřídali gólmany. Škopán za Nouzáka.

V 52. min. po rychlé akci domácích dostal Hájek balon zprava a střelou do odkryté branky zvýšil na 4:2. V téže minutě proběhlo dvojí střídání u hostů. Bláha D. nahradil otřeseného Matěju. Zdálo se, že bude s Márou vše v pořádku. Doma se jeho stav zhoršil a musel být operován s nosem. Přejeme mu brzké uzdravení. Ebert vystřídal Böhma.V 55. min. Buryánek z vápna pálí pod břevno, 5:2. V 63. min. dostal Heřmanský ŽK za faul na Cejnara. V 68. min. Heřmanský pálí z úhlu mimo. V 70. min. Kuch střílí z vápna nad. V 72. min. hosté střídají počtvrté. Bláha O. za Kucha do útoku. Minutu nato domácí po centru zprava hlavičkuje Hájek do břevna. V 79. min. Drábek faulován skluzem střídajícím Votočkem inkasoval viník ŽK, jenže Drábek se po něm ohnal slovně neadekvátně a za to viděl také ŽK. Následný tr. kop Martince těsně minul levou tyč. V 81. min. Brnka fauluje v šestnáctce, rozhodčí Ouředník nařizuje pokutový kop, který Mejvald až z dorážky proměňuje. První střelu Škopán vyrazil. Hostující obrana ovšem nedobíhala, 6:2. V 90. min. domácí v šanci po neodmávaném a neodpískaném dvoumetrovém ofsajdu. Trefili tyč. Poté rozhodčí Ouředník ukončil zápas, ve kterém Martinice uštědřili Stružinci debakl 6:2.

Co říci na závěr? Stružinečtí fotbalisté byli v dnešním zápase dvou tváří jako Jekyll a Hyde. Po dvoubrankovém vedení nepochopitelně přenechali iniciativu soupeři a ten toho využil k vysoké výhře. Doufejme, že si z toho naši hráči vezmou ponaučení a napraví to v příštím zápase doma s rezervou Horní Branné.  

 

Příští víkend čeká fotbalisty  Sokola Stružinec sedmé utkání na podzim. Tentokrát na domácím trávníku přivítají rezervu Horní Branné. Hraje se v sobotu 21. 09. 2019 od 16:30. Tímto vyzývám fanoušky TJ Sokol Stružinec, aby přišli povzbudit žlutomodré v souboji s devátým týmem tabulky.

 

 

Stružinec do toho!

Autor: Jiří Máka,

vedoucí "A" mužstva

 

 

—————

Zpět