TJ Sokol Kruh vs. TJ Sokol Stružinec 0 : 0

30.05.2013 23:06

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

bod s outsiderem

 

              TJ Sokol Kruh vs. TJ Sokol Stružinec  0 : 0                 

hráno ve středu 29. května 2013 od 18:00 h

 

ŽK: 1/0  (Chomanič) 

ČK: 0/0

 

Sledovalo: 60 diváků

 

Sestava – domácí: Raim – Hasman J., Jerie (c), Hasman T., Jebavý – Chomanič M., Chomanič P., Albrecht, Brož, - Kužel Jan, Salátek Michal

 

Vedoucí mužstva: Sedláček Jiří

Trenér: Salátek Marek

 

Sestava – hosté: Hůlek – Schreyer, Škopán, Martinec, Hamáček – Bláha D. (77. Bláha O.), Vágner, Sehnoutek  – Votoček, Vágenknecht (c) (70. Kašpar), Heřmanský

 

Připraven: Stránský

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

 

 

Utkání řídil rozhodčí Tomášek Petr z Jilemnice, AR1: domácí lajk Vancl Jindřich, AR2: hostující lajk Forman Zbyněk.

 

     Za solidního středečního podvečeru zajížděli fotbalisté Stružince na hřiště nejméně oblíbeného soupeře, a sice Sokola Kruh. Před tímto utkáním nebylo většího favorita. Postavení obou týmů v tabulce a 38 bodový rozdíl hovořil jasně. Navíc kružští  porazili Stružinec na domácím hřišti naposledy v říjnu v roce 1978.

     Hosté začali aktivně. Potřebovali vyhrát jakýmkoliv rozdílem, aby se přiblížili kýženému vítězství v přeboru. V 6. min. domácí zahrávají tr. kop, Hůlek chytá. Ve 36. min. Heřmanský rozehrál tr. kop do vápna na Vágenknechta a Martinec zblízka neproměnil. Domácí obrana odkopla na poslední chvíli z brankové čáry na roh. Ve 39. min. domácí Albrecht v šanci, když prošel do vápna, jeho střela minula branku. Ve 41. min. rychlá akce hostů po výkopu Hůlka, Vágenknecht prodloužil hlavou na Votočka a ten nedal. Gólman Raim vytáhl ze svého rejstříku skvělý zákrok. Poločas skončil bez branek, i když Stružinec měl více ze hry. Ovšem hraje se na góly a ty nepřišly, pouze 3 slibné možnosti. Domácí se tolik nedostávali do zakončení, ovšem mohli se 2x radovat.

     Ve druhém poločase hosté místo, aby vyvinuli tlak na obranu Kruhu, tak polevili a nechali hrát soupeře, který bojoval a několikrát zle zatopill naší obraně, kterou v tomto utkání dirigoval z pozice stopera Škopán. V 61. min. domácí střílí vedle naší branky. V 69. min. na druhé straně Vágner míjí pravou tyč Raimovy svatyně. V 68. min. střela záložníka Albrechta minula horní růžek naší branky. V 71. min. hlavička jednoho z domácích hráčů z malého vápna naštěstí nenašla cíl. V téže minutě Votoček střílí vedle. V 77. min. domácí po roh. kopu v šanci, nic z toho. V 89. min. Heřmanský přihrával pod sebe před branku, střídající O. Bláha se snažil skluzem uklidit balon do branky, jenže promáchnul. Minutu po skončení normální hrací doby po tr. kopu Škopána Martinec střílí z úhlu a jeho střela se těsně vyhnula levé tyče. Velká škoda. Rozhodčí Tomášek ukončil utkání  za bezbrankového stavu. Z čehož měli radost domácí, kteří bojovností získali dobrý bod proti prvnímu týmu tabulky.

     Co říci na závěr? Tentokrát to nebylo dopředu ono. Také soupeř dobře bránil, nebyl prostor pro kombinaci. Nic se neděje. Stále to máme ve svých rukou. Musíme se dobře připravit na sobotu, kdy hostíme od 17.00 h na domácím trávníku rezervu Horní Branné. Tímto zvu fanoušky stružineckého fotbalu k návštěvě tohoto zápasu.

 

Stružinec do toho!!!

 

Autor: Jiří Máka

 

—————

Zpět