TJ Sokol Horní Branná "B" vs. TJ Sokol Stružinec 1 : 2 (0:1)

07.08.2012 21:26

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

na úvod vítězství

 

TJ Sokol Horní Branná "B" vs. TJ Sokol Stružinec  1 : 2  (0:1)    

hráno v neděli 5. srpna 2012 od 17:00

 

Branky: 46. M. Hanč - 44. Ševců, 59. Heřmanský

ŽK: 4/3 (Vágenknecht, Vágner, Merta)

ČK: 1/0

 

Sledovalo: 150 diváků

 

Sestava – hosté: Škopán – Hamáček, Vágenknecht, Martinec, Hloušek - Matěja (74. Bláha D.), Ševců (c), Vágner, Sehnoutek (84. Merta) – Votoček, Heřmanský

Připraven: Hůlek, Bláha O., Stránský

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Janda Jaromír

 

Hlavní rozhodčí Šubrt Jiří ze Semil, na čarách mu asistovali delegovaní otec a syn Přikrylovi.

 

   Za  pěkného srpnového odpoledne zajížděli fotbalisté Stružince k prvnímu mistr. utkání nového ročníku OP Semilska, a to na půdu rezervy Horní Branné. I přes to, že jsou dovolené v plném proudu, hlásilo se trenéru Vágenknechtovi 16 hráčů. Jelikož hornobrannské áčko odehraje svůj první zápas v I. A třídě až za 14 dní, posílio několik jejich hráčů rezervu. Bylo to znát hlavně v 1. půli, kdy domácí záloha herně dominovala. Při hráčích Stružince stálo několikrát štěstí, domácí třikrát orazítkovali tyč. V 6. min. tr. kop domácích ze 17 m hostující gólman Škopán výborně vyráží balon do tyče a od ní ho má ve své náruči. V 15. min. Hloušek zahrával tr. kop, ale Sehnoutek hlavou míč nezasáhl. Ve 27. min. opět Hloušek z tr. kopu trefil tyč. Krásný moment. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, hostující Ševců bodlem do středu branky v předposlední minutě prvního dějství přivedl Stružinec do vedení, 0:1.

   Jenže to mělo jepičí život. Hned po přestávce ve 46. min. totiž domácí Hanč srovnal na 1:1. Ve 2. poločase hosté otupili tlak domácích  a sami se dostávali do šancí. Rozhodnutí měl na kopačce Heřmanský, který v 59. min. střelou k levé tyči s přehledem dal 2. gól Stružince, 1:2. V 82. min. po faulu na Matěju uviděl domácí hráč ŽK, protože to již bylo jeho druhé žluté napomínání, nemohlo následovat nic jiného než vyloučení. Hosté nakonec cenné jednobrankové vítězství udrželi, v posl. čtvrthodině ještě 2x vystřídali.

   Co říci na závěr? Naši hráči zadrželi drtivý nástup domácího celku a gólem do šatny se ujali vedení. I přes brzké vyrovnání se podařilo hostům střelit vítězný gól, navíc domácí dohrávali o deseti mužích. Tato výhra byla těžce odpracovaná. Štěstí stálo u hráčů na obou stranách. Pokud by oba týmy proměnily všechny své šance, skončilo by utkání 3:6 z pohledu domácích. Pro naše mužstvo je toto vítězství zasloužené. Nyní čeká na naše hráče derby na domácím trávníku s rezervou Košťálova. Hraje se v sobotu 11. srpna 2012 od 17:00. Přijďte povzbudit hráče Sokola Stružinec v tomto derby!

Stružinec do toho!!!

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

 

—————

Zpět