TJ Sokol Horní Branná B vs. TJ Sokol Stružinec 0 : 4 (0:1)

21.08.2017 15:20

na úvod lekce z produktivity

TJ Sokol Horní Branná "B" vs. TJ Sokol Stružinec   0 : 4   (0:1)

hráno v neděli 20. 08. 2017 od 17:00

Branky: 5. Votoček Jakub, 60. Vágenknecht Petr 62. Matěja Marek, 75. Vondra Jiří

ŽK: 2/2 (Svoboda 2/Brnka 2)

ČK: 1/1 (Svoboda/Brnka)

Diváků: 80

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka, Mach, Böhm, Schreyer, - Bajgar (60. Vondra), Martinec, Matěja (87. Stránský P.), Bláha D. – Votoček (c) (77. Ebert), Chlumský (46. Vágenknecht, 83. Bláha O.)

Rozhodčí: Styblík Jaromír z Nové Vsi nad Pop., AR1: Procházka Jan z Košťálova, AR2: Janda Martin z Poniklé.

Za solidního srpnového odpoledne zajížděli fotbalisté Stružince k prvnímu mistráku v novém ročníku OP Semilska do Horní Branné, kde se utkali s domácí rezervou. V našem týmu došlo během letní přestávky k několika změnám v hráčském kádru. Kuch se vrátil z několikměsíčního pobytu v Portugalsku, ze zrušeného lomnického  béčka přišli Syrovátka L. a Ebert a z Libochovic (OP Litoměřicka) přišel bývalý hráč Stružince Mach T. V tomto utkání jsme chtěli hrát lépe než naposledy, kdy jsme prohráli 0:2. Domácí nemohli posílit rezervu hráči áčka, neboť souběžně hráli na Smržovce úvodní zápas I. B třídy východ. Stružinec začal zhurta. Hned v 5. min. Votoček v sólu, poradil si i se stoperem Benešem a zpoza jeho vystřelil k levé tyči a zaznamenal tak první branku hostů v novém ročníku, 0:1. Ve 13. min. centruje Bláha D. na malé vápno, kde si nabíhali oba útočníci Votoček a Chlumský. Kuba hlavičkoval mimo, Filip si nekřikl. Byl lépe postavený. Škoda. Ve 29. min. Novotný z úhlu minul naši branku. Ve 30. min. Brnka viděl 1. ŽK pro hosty za faul. Ve 40. min. hlavička soupeře, Nouzák chytá. Ve 42. min. inkasoval domácí bek Svoboda 1. ŽK pro domácí za faul. Ve 45. min. domácí mohli vyrovnat, když Hanč zblízka hlavičkoval mimo. Poločas skončil vedením hostů 0:1.

Do hruhého poločasu hosté vystřídali. Vágenknecht do útoku místo Chlumského. V 50. min. se poprvé v zápase červenalo. Brnka strčil soupeře na půlce a dostal za to svoji 2. ŽK v zápase a musel odejít do kabiny. Za 2 minuty se situace opakoval u soupeře, kdy Svoboda za kritiku hlavního rozhodčího inkasoval 2. ŽK v zápase a byl také vyloučen. V 53. min. hlavička domácího hráče po roh. kopu šla mimo. V 58. min. Votoček utekl po pravé straně, přihrál před branku, kde Vágenknecht zblízka zvýšil na 0:2. V 60. min. hosté podruhé střídají, Vondra za Bajgara. 2 minuty Matěja šel sám po ztrátě balonu Branné na půlce a obehrál gólmana Votočka a dával do prázdné branky, 0:3. Super. V 68. min. Nouzák vyrazil na roh gólovku Hanče, který měl v dnešním zápase velmi zvlhlý střelný prach. Z následného roh. kopu gól nepadl. V 72. min. Martinec zleva minul branku. V 73. min. Votoček hlavičkoval před branku a Vondra usměrnil balon do branky, 0:4. V 77. min. hosté potřetí střídají, novic v našem týmu Ebert za Votočka. V 81. min. domácí útočník Rychtr běžel sám na Nouzáka a trestuhodně minul branku. V 83. min. Vágenknecht byl vystřídán a zahrál si Bláha O. V 86. min. domácí hráč míjí pravou tyč Nouzákovy svatyně. Branné dnes dát branku nebylo souzeno. V 87. min. Stránský Pavel nahradil Matěju. Po 90 min. rozhodčí Styblík ukončil utkání, ve kterém hosté nakonec zvítězili vysoko 0:4.  Zápas se hrál v nervózním duchu. Následkem toho byli 2 vyloučení hráči.

Co říci na závěr? V dnešním utkání se opět ukázalo, že fotbal nemá logiku. Domácí zahodili několik tutovek, čehož hosté dokonale využili a dokázali to potrestat. Vysoká produktivita nakonec znamenala vysokou prohru domácích. Domácí gólman Votoček si téměř nesáhl na balon a čtyřikrát lovil balon ze sítě.

Příští zápas sehraje Sokol Stružinec doma proti loňskému poslednímu týmu tabulky OP Semilska, a sice Sokolu Mříčná.