TJ Sokol Horní Branná B - TJ Sokol Stružinec 6:1 (3:0)

24.05.2010 07:27

hráno v středu 22. května 2010 od 17:00

Branka Stružince: 75. Vágenknecht

 

ŽK: 2 (Novotný J., Vágner)

ČK: 0

Sledovalo: 60 diváků

 

 

Hlavní rozhodčí Mašek v 1. poločase nepřesný, ve 2. došlo ke zlepšení jeho výkonu. Na čarách mu asistovali delegovaní Šarbort a Flégr.

 

Sestava – hosté: Hůlek - Hamáček, Novotný A., Novotný J. (c), Hloušek – Láska J. (46. Vágenknecht), Vágner, Pazderský,  Bláha D. (83. Těhník) - Láska R. (74. O. Bláha), Votoček 

Připraven: Dlouhý

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

Ve středu za chladného odpoledne odjížděli stružinečtí fotbalisté k dohrávce 14. kola OP Semilska do Horní Branné s velkými obavami. Vzhledem k tomu, že několik hráčů základní sestavy laboruje se zraněním a někteří (Hamáček, Novotný J., Láska R., Vágenknecht) nastoupili ne zcela doléčeni, nečekalo naše hráče nic lehkého. I tak chtělo naše mužstvo udělat dobrý výsledek.

V 11. min. fauloval domácí Fiedler Votočka na 20m. Tr. kop J. Novotného vyrazil gólman pouze před sebe, poté závar před brankou, nic z toho. V 17. min. se Branná ujala vedení. Stoper A. Novotný ve snaze odehrát balon do autu, si vstřelil vlastní gól.    Musím říci, že gól opravdu výstavní. Ve 24. min. to už bylo 0:2. Po špatně zahraném ofsajdsystému proměňuje svoji R. Šlechta, do prázdné branky po přihrávce od Ilnera. Ve 28. min. nesmyslně udělená ŽK pro Jardu Novotného za to, že odkopl míč do autu, aby umožnil ošetření nakopnutého R. Lásku v pokutovém území. Ve 37. min. fauluje Vágner na rohu vápna Šlechtu, Hůlek vyráží před sebe, Ilner se v tomto okamžiku zastřeluje. Ve 40. min. ŽK pro Vágnera za řeči proti neodpískanému faulu na vápně na něho. Ve 44. min. hraje bek Hamáček malou domů v nouzi, Hůlek místo chycení balonu do rukou, odkopává, jenže trefuje volného hráče Branné, který mu vrací míč k levé tyči, 0:3.

O přestávce kladen důraz na disciplínu, nepotřebujeme vyloučení a na to, aby stružinečtí se pokusili se ctí dohrát nepovedené utkání. Ne zcela fit hrající trenér Vágenknecht vystřídal do 2. půle zraněného záložníka J. Lásku. Úvod 2. poločasu ve znamení tlaku Branné. V 57. min. důležitý moment, J. Novotný neproměnil pokutový kop po faulu na svého bratra Aleše před brankou domácím gólmanem. V tomto momentě šlo ještě něco udělat s nepříznivým stavem. Situaci předcházel tr. kop Stružince z 25 m. V 68. min. po chybě A. Novotného, se Šlechta řítí sám na Hůlka a proměňuje, 0:4. V 71. min. samostatný únik Ilnera na Hůlka, hráč jeho kvalit se v takovéto situaci nemýlí, 0:5. V 74. min. došlo ke druhé změně v naší sestavě, O. Bláha za R. Lásku. O minutu nato se Stružinec dočkal čestné branky, Vágenknecht přízemní střelou z 20 m snížil na 1:5. V 82. min. opět špatně zahraná ofsajdová past, domácí útočník Ilner již poněkolikáté v utkání v samostatném úniku nas naši branku a zvyšuje na hrozivých 6:1. V 83. min. Stružinec potřetí vystřídal, Těhník do zálohy za D. Bláhu. V závěru zápasu se branští snažili o navýšení skóre, Když mužstvo inkasuje 6 gólů, za takového stavu se jen těžko dostává hráčům chuti do hry, Stružinec rezignuje. Poslední slovo si však vzali naši hráči, když v samém závěru po faulu na A. Novotného na 25 m, tvrdou střelu Vágenknechta z tr. kopu gólman vyráží. Poté sudí Mašek svým hvizdem končí utkání, na které je potřeba , co nejrychleji zapomenout. Do té doby druhá nejlepší obrana v soutěži, dostala  těžké KO. Veřmě, že v sobotu opět naši hráči dokáží proč jsou na čele tabulky a předvedou lepší výkon a zvítězí.

—————

Zpět