Sokol Roztoky vs. TJ Sokol Stružinec 1 : 0 (1:0)

04.08.2013 20:59

Sokol Roztoky vs. TJ Sokol Stružinec  1:0  (1:0)

hráno v neděli 4.8.2013 od 17.00 h

 

Rozhodčí: Mikule - Liška, Vydra

 

Sestava Stružince: Kohout - Hamáček, Vágenknecht (C), Schreyer, Bláha D. - Bajgar, Matěja, Ševců, Kašpar - Votoček, Bláha O.

Připraven: Stránský

 

     V prvním utkání sezóny 2013/2014 přijel Stružinec na dobře připravené hřiště do Roztok bez pěti hráčů základní sestavy (Škopán, Martinec, Sehnoutek, Hloušek, Láska). Do základní jedenáctky museli nastoupit náhradníci a na některých postech musel trenér Vágenknecht improvizovat. Na výkonu mužstva Stružince to bylo znát a soupeř měl v prvním poločase často více ze hry, což dokázali zúročit vstřelenou brankou a několika neproměněnými šancemi. Stružinec hrozil jen zřídka, vázla hra po stranách hřiště.

     Ve druhém poločase domácí trochu polevili a Stružinec se dostal častěji do zakončení. Vstřelit branku se však hostům nepovedlo, proto nakonec Roztoky udržely vedení 1:0 až do konce utkání.

 

     Co říci na závěr? Stružinci chyběla fotbalová kvalita a místy i větší bojovnost. Hodnoceni by mohli být mladý gólman Jakub Kohout, který letošní sezónu posílí stružinecké řady příchodem ze Semil, stoperské duo Vágenknecht, Schreyer, střední záložníci Matěja, Ševců a útočník Votoček.

     V příštím kole v sobotu 10.8.2013 od 17.00 h přivítáme na našem hřišti sousedy FC Lomnice "B". Tímto zveme všechny fanoušky na první domácí zápas této sezóny.

 

(Autor: head coach)

 

—————

Zpět