TJ Sokol Bozkov B vs. Sokol Stružinec 1 : 3 (0:1)

05.09.2016 13:28

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

3 body z venku a posun v tabulce

 

TJ Sokol Bozkov "B" vs. TJ Sokol Stružinec     1 : 3    (0:1)    

hráno v neděli 04. 09. 2016 od 16:00

 

Branky: 62. Hykman Marek - 39. Votoček Jakub, 57. Zeman Jan (vl.), 90. Vágenknecht Petr

 

ŽK: 0/1 (Brnka)

ČK: 0/1 (Böhm)

 

Rozhodčí: Bukvička Dušan z Mnichova Hradiště, AR1: Rympler Roman z Dolního Bousova, AR2: Bačo Robert z Přepeř.

 

Diváků: 50

 

Sestava Stružince: Škopán – Brnka, Martinec, Böhm, Schreyer – Bajgar, Ševců, Matěja, Bláha D.(79. Vondra)  – Votoček (c), Bláha O. (46. Vágenknecht)

Připraven: Stránský P.

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Máka Jiří.

 

     Za proměnlivého počasí a občasného deště odehráli fotbalisté Stružince 4. kolo v novém ročníku OP Semilska. Soupeřem jim byla rezerva Bozkova na "Cihelném poli". Do branky hostů se po zlomenině prstu vrátil Škopán. I přes to, že domácí áčko hrálo současně KP ve Višňové, béčko mělo v základní sestavě 2 hráče širšího kádru áčka: Liďáka a Kobrleho. I tak jsme chtěli získat všechny body. Jenže utkání začalo pro nás nečekaně. Hned po minutě hry centr domácího hráče rozezvučela pravá tyč Škopánovy svatyně. Ve 4. min. bylo na tyče srovnáno. Matěja trefil levou tyč. Ve 14. min. opět Matěja střílí nad po přihrávce od Votočka. V 19. min. Schreyer se zastřeloval, když ze 7 m minul branku. Ve 24. min. Votoček v šanci, ve vápně přestřelil. Ve 31. min. Votoček opět v šanci, přestřelil z vápna. Ve 34. min. Škopán vyrazil tvrdou střelu domácích na roh a z něj nic.  Ve 38. min. centr zprava v podání Bajgara a Votoček "šoulačkou" přivedl hosty do vedení. Ve 40. min. domácí Kobrle překopl branku o 3 m. Ve 41. min. Ševců střílel z 18 m, gólman Hykman vyrazil na aut. Poločas skončil vedením hostů v poměru 0:1.

     O přestávce vystřídal hrající trenér Vágenknecht v útoku Bláhu O. V 57. min. střela Ševců ze 25 m skončila s pomocí teče obránce Zemana za zády překvapeného Hykmana, 0:2. Opakoval se zápas s Novou Vsí. Stružinečtí si mysleli, že již mají výhru v kapse. Přestali hrát, vpředu neudrželi balon a postupem času se domácí dostali čím dál častěji na dostřel naší branky. Byla jen otázka času, kdy padne kontaktní branka. V 62. min. domácí Hykman Marek, dvojče gólmana Romana vstřelil kontaktní branku "klasickým angličanem." Bylo sníženo na 1:2. V 73. min. viděl Brnka jedinou ŽK utkání za faul na 20 m. Následovala krušná chvíle pro hosty. Balon z kopačky domácího hráče minul naši branku. V 79. min. hosté podruhé střídali. Vondra nahradil na levé záloze Bláhu D. V 85. min. se stal důležitý moment v zápase. Domácí střídající hráč Bartoníček prošel středem a na 18 m ve vyložené šanci byl stažen předstoperem Böhmem, za což po právu viděl od rozhodčího Bukvičky ČK. Jak se později ukázalo, bylo to dobré rozhodnutí Lukáše, protože domácí kopali tr. kop a vystřelili nad. V 90. min. Votoček prošel důrazem přes 2 obránce až na brankovou čáru 2 m nalevo od branky a nahrál pod sebe na malé vápno, kde nabíhal Vágenknecht. Sice chvíli váhal, ale nakonec "bodlem" vystřelil potvrzovací třetí branku Stružince, 1:3. Poté rozhodčí Bukvička ukončil utkání. 3 body se vezou do Stružince. 

 

     Co říci na závěr? Tento zápas se podobal zápasu s Novou Vsí. Dvougólové vedení  málem na výhru nestačilo, protože naši hráči opět ve druhé půli polevili a nechali hrát soupeře. Paradoxně vyloučení Böhma nám pomohlo a poté v 10 hráčích jsme přidali třetí branku. Jen je škoda, že Lukáš bude našemu týmu chybět v následujícím zápase. V příštím utkání hostíme na domácím hřišti ambiciózní Studenec, který v minulém kolem vyřídil doma šesti góly Poniklou, vyhrál 6:2.

 

Stružinec do toho!

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět