SK Studenec vs. TJ Sokol Stružinec 3 : 2 (2:1)

07.04.2016 16:11

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

prohra v samém závěru

 

 

SK Studenec vs. TJ Sokol Stružinec     3 : 2    (2:1)    

hráno v neděli 03. 04. 2016 od 16:30

 

Branky: 38.Votoček, 63. Kuch – 2. Havlíček, 30. Povr J., 87. Šír

 

ŽK: 0/2 (Schreyer, Böhm)

ČK: 0/0

Diváků: 200

 

Sestava Stružince: Škopán – Brnka, Stránský L., Böhm, Schreyer – Kuch, Ševců, Medlík (46. Bajgar 70. Vondra), Bláha D. – Votoček (c), Bláha O. (34. Böhm)

Připraveni: Stránský P., Vágenknecht

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

Rozhodčí: Mikule Jaroslav z Lomnice n. Pop., AR1: Bačo Robert z Přepeř, AR2: Kovář Vojtěch z Líšného.

 

     Za solidního, aprílového nedělního odpoledne odehráli fotbalisté Stružince smolný zápas ve Studenci. V našem týmu poprvé nastoupil Kuch David, kterého nám zapůjčila na půlroční hostování Jiskra Tanvald. Jedná se o ofenzivního univerzála, hraje také hokej za HC Lomnici. Domácí favorit vlétl do utkání a hned ve 2. min. se domácí Havlíček prosadil po pěkně zahraném tr. kopu, 1:0. V 7. min. hostující gólman Škopán vyrazil tvrdou střelu ddomácího hráče z vápna. V 10. min. další střela Studence těsně minula pravou tyč. Ve 14. min. tr. kop v podání Ševců na přední tyč gólem neskončil. Ve 27. min. Bláha D. Centroval před branku a balon k překvapení všech skončil na břevně a Schreyer z dorážky orazítkoval tyčku. Ve 29. min. domácí exdivizní středopolař Povr Jiří prošel sám středem po ztrátě balonu Ševců a s přehledem zvýšil na 2:0. Ve 32. min. faulován Medlík na 20 m a Ševců trefil jen zeď z tr. kopu. Ve 34. min. došlo k 1. stř. hostů, Böhm za Bláhu O. Böhm se posunul na předstopera, Martinec z předstopera do středu zálohy a Medlík do útoku. Ve 38. min. Martinec z tr. kopu poblíž půlky našel Votočka a ten hlavou snížil na 1:2. Stružinec se po půlhodině zlepšil a Votoček znovu v šanci, zleva dával před branku, kde Kuch s pomocí odrazu obránce trefil tyč. Ve 43. min. Martinec minul branku v dobré šanci. Poločas skončil 2:1. Zaspali jsme první půlhodinu a až po vystřídání a změnách v sestavě se naše hra zlepšila.

     O přestávce jsme byli nuceni podruhé vystřídat. Zraněného Medlíka nahradil Bajgar. V 51. min. bylo početné publikum svědky závaru před naší brankou, Škopán nadvakrát zamezil gólu. V 55. min. Martinec hlavičkuje nad. V 63. min. Votoček vybojoval balon poblíž brankové čáry vedle branky a Kuch, nováček v našem týmu se svým důrazem prosadil a bylo srovnáno, 2:2. Super. Má to za láhev. V 65. min. domácí hráč střílí ze 30 m 83nad. V 66. min. faul Böhma oceněn 1. ŽK hostů. V 70. min. hosté potřetí střídají, Vondra za Bajgara. V 80. min. Škopán vyběhl proti domácímu hráči, balon však nechytil a těsně před brankou ho zastoupil obránce Böhm. Klika stála při nás. V 82. min. vidí Schreyer ŽK za sražení soupeře na půlce. Stružinečtí chtěli přidat vítěznou branku, místo, aby se zatáhli a aktivně bránili velmi dobrý bod ze hřiště aspiranta na postup. V 87. min. ovšem udeřilo na druhé straně, do šance se dostal Šír, který trochu se štěstím o tyčku stanovil konečný výsledek zápasu, 3:2.

     Co říci na závěr? V dnešním utkání Stružinec zaspal úvodní půlhodinu, ve které dvakrát inkasoval. Poté se zlepšil a dokázal do poločasu snížit, k tomu nastřelit 2 tyče a břevno a ve druhé půli dokonce vyrovnat. Jenže místo bránění remízy se snažili naši hráči rozhodnout a to se jim nakonec vymstilo. Za bojovnost si naši hráči bod zasloužili. Navíc se nám zranili dva hráči: Medlík a Brnka. Věřme, že to nebude na dlouho. Nemáme žádnou jistotu záchrany.

 

     Příští zápas sehraje náš celek v sobotu 09. 04. 2016 od 16:30 na domácím hřišti ve Stružinci, kde se utkáme  s dalším týmem z popředí tabulky. Přivítáme čtvrtý celek SK Jívan Bělou u Staré Paky. Tímto zvu všechny příznivce stružineckého fotbalu k návštěvě tohoto utkání. Doufejme, že náš tým předvede výkon jako ve Studenci a potrápí favorizovaného soupeře.

 

Stružinec do toho !!!  

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět