SK Studenec vs. TJ Sokol Stružinec 0 : 2 (0:1)

SK Studenec vs. TJ Sokol Stružinec   0 : 2  (0:1)

hráno v neděli 15.9.2013 od 17.00 h

Branky: 4. Votoček, 49. Hloušek

ŽK: 2/2

Diváků: 80

Utkání řídil hlavní arbitr: Vydra Jan z Turnova, AR1: Přikryl Jaroslav z Horní Sytové, AR2: domácí lajk.

Sestava Stružince:  Škopán - Hamáček (80. Bajgar), Vágenknecht (C), Martinec, Schreyer - Matěja, Vágner (46. Bláha D.), Ševců, Sehnoutek (85. Bláha O.) - Votoček, Hloušek

Připraven: Stránský

Vedoucí mužstva: Bím Ladislav

Za podmračeného a deštivého nedělního odpoledne zajížděli fotbalisté Stružince na horkou půdu do Studence k sehrání 7. zápasu v probíhající podzimní části. Hosté pokračovali v dobrých výkonech z posledních vítězných utkání. Důležitým faktorem pro úspěch v tomto utkání byly 2 rychlé góly na začátku obou poločasů. Ve 4. min. se prosadil Votoček a brzy po obrátce, konkrétně ve 49. min. byl úspěšným střelcem Hloušek. Stružinečtí předvedli svůj standard a hlavně ve druhé půli měli navrch. Domácí se nedostali za celý zápas do vyložené šance. Nutno podotknout, že rozhodčí Vydra nezvládl situaci, při níž unikal Votoček vstříc gólu, domácí gólman ho mimo pokutové území zfauloval, ovšem místo ČK uviděl studenecký brankář pouze ŽK.

Co říci na závěr? Vítězství ve Studenci je pro náš tým důležité, udržuje náš tým ve hře o přední místa, ze Studence se body často nevozí. Škopán v brance udržel podruhé v řadě čisté konto.

Nyní se musíme připravit na další těžký zápas, a sice v sobotu 21. 9. 2013 již od 16:30 přivítáme na domácím trávníku momentálního suveréna soutěže, Jiskru Libštát. Tímto zvu všechny fanoušky k návštěvě tohoto šlágru kola v co nejhojnějším počtu.

(autor: Jiří Máka)