SK Studenec vs. TJ Sokol Stružinec 1 : 1 (0:1)

28.04.2013 21:30

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

třetí jarní remíza

 

 SK Studenec vs. TJ Sokol Stružinec   1 : 1  (0:1)    

hráno v neděli 28. dubna 2013 od 17:00 h

 

Branka Stružince: 34. Votoček

 

ŽK: 3/1 (Votoček)

ČK: 0/0

 

Sledovalo: 110 diváků

 

Sestava – hosté: Škopán – Hamáček, Hloušek, Martinec, Schreyer – Sehnoutek, Ševců, Vágner, Matěja (74. Bláha D.) - Heřmanský (c) (89. Bláha O.), Votoček

 

Připraven: Kašpar, Stránský

 

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

 

     Za podmračené oblohy chladné poslední dubnové neděle měli na programu fotbalisté Stružince již třetí utkání během jednoho týdne, tzv. anglický týden. Čekal je těžký soupeř, SK Studenec, který se znovu hlásí o místo v popředí tabulky. Navíc se Stružinec musel obejít bez zraněného hrajícího trenéra Vágenknechta. Úvodní čtvrthodina byla ve znamení mírné převahy domácích. I když bez šance, pouze zahrávali několik rohů. Hosté se zatím neprojevovali směrem dopředu. Ve 23. min. Votoček po tr. kopu Hlouška přetáhl centr, nic z toho. Ve 31. min. Votoček opět po tr. kopu Hlouška hlavou zády k brance míjí branku. Ve 34. min. Sehnoutek vyslal do gólu Votočka, který se v takových situacích nemýlí, 0:1. Nutno uznat, že domácí do této doby měli více ze hry, ovšem hraje se na góly a ten vstřelili hosté. Po vstřeleném gólu  se chopili iniciativy hostující hráči. Další branku nepřidali, a tak odcházela obě mužstva do kabin za nerozhodného stavu.

     V 52. min. střela Votočka z 10m vykopával stoper domácích do bezpečí. Poté začali studenečtí přitápět pod kotlem hnáni partou čtyř fanoušků s bubnem. Bylo jen otázkou času, kdy naše mužstvo inkasuje vyrovnávací branku. Naše mužstvo nenachází protizbraň, je v hluboké defenzívě. Ta vrcholí v 63. min. Domácí srovnávají na 1:1. Po autu se dostali po nedorozumění obránců Stružince ke střele, kterou gólman Škopán vyrazil, na dorážku byl již krátký. Závěrečnou čtvrthodinu se hosté dostali do hry. Měli k dispozici několik standardních situací. V 82. min. Votoček z úhlu po přihrávce Hamáčka netrefuje branku. Zajímavá situace se odehrála v závěrečných minutách zápasu. V domácím pokutovém území byl podkopnut Sehnoutek domácím hráčem, který již měl ŽK. K údivu hostujících hráčů neodpískal rozhodčí Procházka pokutový kop. Po 2. min. nastavení rozhodčí Procházka ukončil utkání za konečného stavu 1:1. Byl to již třetí nerozhodný výsledek Stružince na jaře, i když 3 krát se soupeři z první čtyřky.

     Co říci na závěr? Jeden vstřelený gól na hřišti soupeře nestačí ve většině zápasů k vítězství. Jelikož se hosté větší část druhého poločasu bránili, remízu berou.  

Další domácí utkání TJ Sokol Stružinec sehraje ve středu 1.5.2013 od 17.00 h, soupeřem jim bude celek Sokola Martinice.

 

Stružinec do toho !!!

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

 

—————

Zpět