SK Mírová p. Koz.:TJ Sokol Stružinec

01.05.2018 20:12

SK Mírová p. Koz. vs. TJ Sokol Stružinec           5:0         (2:0)

hráno v sobotu 28. 04. 2018 od 17:00

Branky: 13. Mach Lukáš, 44. Zelnický Miloš, 52. Salaba Vratislav, 73. Dvořák Patrik, 83. Škoda Václav

ŽK: 1/0 (Dvořák Patrik)

Diváků: 80

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka, Martinec, Böhm (54. Hamáček), Schreyer – Bláha D., Matěja (71. Bláha O.), Syrovátka J., Ebert – Vondra, Kuch

Připraven: Stránský P.

Vedoucí mužstva: Vágner Bohumil

Rozhodčí: Diringer Petr z Jablonce nad Nisou, AR1: domácí laik: Gombár Jan, AR2: hostující laik Máka Jiří.

Za pěkného sobotního dubnového odpoledne zajížděli fotbalisté Stružince do Sekerkových Louček, kde se utkali s hráči SK Mírová p. Koz. Oproti minulému utkání s rezervou Bozkova nás čekal výrazně lepší soupeř. Šlo o přímý souboj o 3. místo v tabulce OP Semilska. Chtěli jsme napravit podzimní prohru s tímto soupeřem. Jenže se nám nepodařilo vrátit Mírové podzimní porážku. Během úvodních 5 min. kopali hosté 4 roh. kopy, ovšem bez gólového efektu. V 10. min. domácí v šanci. gól ještě nepadl. První trefu do černého zaznamenal o minutu později Mach L. Ve 32. min. nařídil rozhodčí Diringer velmi přísně pokutový kop po souboji beka Schreyera s domácím hráčem. Domácí hráči to vzali jako nefair od rozhodčího a Mach L. penaltu zahodil. V závěru prvního poločasu, ve 43. min. Böhm neuhlídal při centru domácího kapitána Zelnického, který stanovil poločasový výsledek na 2:0. V poslední minutě prvního poločasu hostující gólman Nouzák pádem pod nohy domácího hráče zachránil Stružinec před dalším gólem.

Chtěli jsme se vrátit do zápasu rychlým gólem ve 2. pol. Ovšem brzy uhodilo na druhé straně. V 52. min. mírovský Salaba střelou ze 20 m dal na 3:0. V 54. min. hosté poprvé vystřídali. Hamáček místo Böhma. V 71. min. Stružinec podruhé střídal. Bláha O. za Matěju. V 72. min. nepokryl Ebert domácího špílmachra Dvořáka P., který pěknou střelou z 18 m navýšil skóre na 4:0. V 77. min. střídající Hamáček po 60 m vedení balonu vystřelil, ale gól nedal. Byla to pěkná individuální akce. V 83. min. docílil domácí Škoda "bůro", když z úhlu velmi přesně zamířil, 5:0. Stružinci se nepodařilo vstřelit ani jednu branku, a tak po konečném hvizdu rozhodčího Diringera se mohli radovat Mírováci z vítězství v poměru 5:0. Tato prohra a výhra rezervy Přepeř s Vysokým nás odsoudila k posunu ze 4. na 5. místo OP Semilska.

Co říci na závěr? Stružinci se v tomto utkání tolik nedařilo, čehož domácí využili k vysoké výhře. Prim hrál domácí špílmachr Dvořák P., který dirigoval hru. Věřme, že si z tohoto utkání naši hráči vezmou ponaučenía proti Poniklé se předvedou v lepším světle a zvítězí.

Příští zápas sehraje Sokol Stružinec v sobotu 05. 05. 2018 od 17:00, kdy přivítá na domácím trávníku TJ Poniklou, poslední tým tabulky. Přijďte povzbudit žlutomodré barvy.