SK Jilemnice vs. TJ Sokol Stružinec 6 : 1 (5:0)

10.05.2017 11:43

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

Debakl se třetím

 

SK Jilemnice vs.  TJ Sokol Stružinec   6 : 1    (5:0)    

hráno v sobotu 06. 05. 2017 od 17:00

 

Branky: 8., 26. Figura, 16. Horáček, 35. Hadač, 39. Bergemann, 90. Jiřišta -  49. Votoček

 

ŽK: 0/3 (Brnka, Martinec, Schreyer)

ČK: 0/0

Diváků: 50

 

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka, Škopán, Böhm, Schreyer – Bajgar, Martinec, Ševců, Bláha D. (63. Vondra) –  Votoček (c), Bláha O. (87. Stránský P.)

Připraven: Vágenknecht Petr

Trenér: Vágenknecht Petr

Vedoucí mužstva: Vágner Bohumil

 

Rozhodčí: Diringer Petr z Jablonce n. Nis., AR1: domácí laik: Novotný Aleš, AR2: hostující laik: Máka Jiří.

 

     Za solidního počasí o první květnové sobotě zajížděli fotbalisté Stružince na hřiště 3. týmu tabulky, do Jilemnice, kde je nečekal jednoduchý zápas. V tomto utkání jsme nechtěli dostat mnoho gólů a prohrát se ctí. Věděli jsme, že soupeř je na tom kvalitativně lépe a že odsud odvézt nějaký bod bude velmi těžké. Oproti minulému utkání byli opět k dispozici Votoček a Ševců, ale chyběli Chlumský, Ženatý a Matěja. Začátek zápasu z naší strany nevěštil, že by to dnes mohlo dopadnout špatně. Hned v 1. min. se do velké šance dostal Bláha O., kdy po velké skrumáži se na pozici penalty dostal k míči, ale střela levou mu nevyšla a přestřelil. Ve 2. min. Martinec lízl centr hlavou, to však nestačilo a balon končí v zámezí. Jenže poté naši hráči odehráli nejhorší poločas v tomto ročníku. V 6. min. soupeř zakličkoval a překonal 2 hráče hostí, ale s jeho střelou si poradil gólman Nouzák a vytešnil na roh. V 8. min. se poprvé měnilo skóre, autorem branky Figura. V 16. min. se po roh. kopu dostal k míči kapitán Horáček a s tečí dal  na 2:0. V 19. min. Škopán našel centrem z půlky Votočka, ten v jasné gólovce trefil gólmana Černého, který vyrazil míč k Bláhovi O. a ten netrefil a míč končí v autu. Ve 22. min. vidí 1. ŽK v zápase Martinec za komentář k rozhodčímu. Ve 26. min. centr domácích ještě Nouzák vyrazil, ale jen k domácímu hráči, který si míč připravil na levašku a z velkého vápna svým 2. gólem zvýšil na 3:0. Ve 35. min. se dostal ke hlavičce osamosený stoper Hadač a dával již na 4:0. Ve 39. min. se dostal ke střele z velkého vápna Bergemann a přesnou ranou a pomocí tyče vstřelil pátý gól Jilemnice, 5:0. Za tohoto hrozivého stavu ukončil rozhodčí Diringer 1. poločas.

Hosté o přestávce nestřídali.

     Druhé dějství odehráli stružinečtí výrazně lépe. Dokonce se ve 49. min. podařilo Votočkovi snížit na 1:5, když dostal balon uličkou od Martince. V 72. min. střela Martince skončila na břevně a chvíli nato ten samý hráč míří hlavou vedle levé tyče. Když se už zdálo, že utkání skončí 5:1, domácí Jiřišta vstřelil v 90. min. šestou branku domácích po přihrávce z levé strany.  

 

     Co říci na závěr? Stružinečtí v úvodu neproměnili 2 gólovky a poté úřadovali domácí, kteří v 1. pol. vstřelili 5 branek. Po přestávce se podařilo brankostroj domácích eliminovat, ale na body to však nestačilo. Jen Votoček vsítil čestný úspěch. 

 

 

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět