Přípravné zápasy TJ Sokol Stružinec – jaro 2019

04.04.2019 16:54

1. přátelák: TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Stará Paka (OP Jičín)      1:7     (0:1)

hráno v neděli 3. 3. 2019 od 10:30 na UMT v Lomnici n. Pop

Branka Stružince: Galbavý

Sestava Stružince: Nouzák - Brnka, Martinec, Böhm, Schreyer – Bláha D., Matěja, Hamáček, Galbavý – Bajgar, Bláha O.

Náhradník: Ebert

Střídalo se hokejově.

V prvním poločase Stružinec ještě držel krok se soupeřem hrajícím vpopředí OP Jičínska. Druhé dějství vyznělo jasně pro hosty, kteří navýšili skóre až na hrozivých 1:7. Jedinou branku domácích vstřelil nováček v našem týmu Galbavý, který naposledy působil v Bílém Kostele.

1. přátelák: TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Libuň (OS Jičín)  1:4   (1:2)

hráno v neděli 10. 3. 2019 od 10:30 na UMT v Lomnici n. Pop.

Branka Stružince: Martinec

Sestava Stružince: Nouzák - Brnka, Václavec, Böhm, Schreyer – Bajgar, Martinec, Matěja, Hamáček – Bláha D., Ženatý

Náhradníci: Bláha O., Vrabel

V prvním poločase jsme prohrávali se známým soupeřem o jednu branku. Ve druhé půli se více dařilo Libuni. Stružinečtí se dopouštěli chyb v obraně. Hosté tak navýšili skóre o 2 branky.

3. přátelák : TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Rovensko p. TR. „B“ (OS Semily)     2:1       (0:1)

hráno v sobotu 17. 3. 2019 od 09:30 na UMT v Lomnici n. Pop.

Branky Stružince: Vrabel, Bláha O.

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka, Ebert, Böhm, Schreyer – Chlumský, Matěja, Bláha D., Bajgar -  – Bláha O., Galbavý

Náhradníci: Škopán, Vrabel, Ženatý, Jína

V 1. poločase byli lepší hosté, kteří se ujali vedení. Stružinec se zlepšil a ve 2. půlce dokázal otočit skóre ve svůj prospěch a připsal si první výhru v přípravě. Úvodní branku zápasu a zároveň svoji první ve Stružinci vstřelil nováček Vrabel.

Stružinečtí odehrají 1. jarní zápas v sobotu 6. 4. 2017 od 16:30 na domácím trávníku proti leaderovi OP Semilska, SK Studenec.

Tímto zvu všechny fanoušky stružineckého fotbalu k návštěvě úvodního zápasu jara.