Přípravné zápasy TJ Sokol Stružinec – jaro 2016

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Lužany u Jičína (OP Jičín) 5:0   (3:0)

hráno v neděli 21. 2. 2016 od 16:00 na UMT v Lomnici n. Pop

Branky: 6. a 10. Votoček, 28. Vondra, 65. Bláha O., 80. Ševců

Sestava Stružince: Škopán – Schreyer, Stránský L., Bláha D., Brnka – Bajgar, Ševců, Pazderský, Medlík – Votoček, Vondra

Náhradníci: Stránský P., Vojtíšek, Bláha O.

Ve všech přípravných utkáních scházelo Stružinci vždycky několik hráčů. Nejvíce to bylo znát v posledním utkání. V utkání s Lužany se dařilo střelecky proti oslabenému soupeři.

FK Ž. Brod „B“ (I. B třída) vs. TJ Sokol Stružinec    3:3   (3:2)

hráno v neděli 13. 3. 2016 od 10:30 na UMT v Ž. Brodě

Branky: Votoček 2, Medlík

Sestava Stružince: Nouzák – Brnka, Stránský L., Schreyer, Bláha D. - Bajgar, Medlík, Ševců, Vondra – Votoček, Bláha O.

Náhradníci: Vágenknecht, Stránský P.

Hodnotná je remíza s železnobrodským béčkem, kdy naši hráči podali dobrý výkon a k tomu ještě nastřelili 2 břevna a tyč. První půle byla lepší, ve druhé byli lepší domácí mladíci, přesto dokázal Medlík vyrovnat. Přes zranění paty gólmana Nouzáka, kterého nahradil hrající trenér Vágenknecht, se podařilo našim hráčům udržet remízu za bojovnost v závěrečných 20 minutách utkání. Vágenknecht si dal dárek k narozeninám, poprvé v bráně a hned čisté konto.

TJ Sokol Stružinec vs. TJ Sokol Libuň (OS Jičín)     1:2    (0:0)

hráno v sobotu 19. 3. 2016 od 10:00 na UMT v Lomnici n. Pop.

Branka: 70. Böhm

Sestava Stružince: Škopán – Brnka, Stránský L., Schreyer, Bláha D. - Bajgar, Ševců, Votoček, Vondra – Bláha O., Böhm

Náhradník: Stránský P.

V posledním utkání s Libuní byly k vidění 2 rozdílné poločasy, v prvním se stružinečtí dostali několikrát do šance, scházela však lepší muška. Nejblíž ke gólu měl Votoček, který nastřelil spojnici břevna a tyče. Druhá půle byla horší, málo pohybu, toho hosté využili, během 5 minut vstřelili 2 branky a Böhmovi se podařilo už jen v 70. min. snížit na konečných 1:2. Schreyer ještě nastřelil hlavou břevno po rohu Bajgara.

Jarní sezóna začíná již tuto velikonoční sobotu 26. 3. 2016 od 15:00, kdy na UMT v Lomnici n. Pop. Přivítáme podzimního půlmistra, Jiskru Libštát.

Tímto zvu všechny fanoušky stružineckého fotbalu k návštěvě úvodního zápasu jara.