Přípravné utkání: TJ Sokol Stružinec vs.TJ Sokol Rovensko p. Tr. 2 : 3 (1:3)

02.03.2014 21:51

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

Přípravná utkání na jaro 2014

 

TJ Sokol Stružinec vs.TJ Sokol Rovensko p. Tr.   2 : 3  (1:3)    

hráno v neděli 2. 3. 2014 od 10 h na UMT v Lomnici n. Pop.

 

Branky Stružince: Kohout, Matěja

 

Sestava Stružince: Škopán (2. pol. Kohout)  – Hamáček, Vágenknecht, Martinec, Schreyer – Matěja, Vágner, Ševců, Bláha D. – Láska M., Votoček

střídali: Sehnoutek, Hloušek, Bajgar, Stránský, Kohout, Bláha O.

 

Rozhodčí: Procházka Jan z Košťálova

 

     Pro zpestření zimní přípravy a také pro získání herní praxe byla domluvena 3 přátelská utkání, a sice s těmito soupeři: Sokol Rovensko p. Tr., 1. FC Tatobity a FC Pěnčín (Jbc).

     Pro Stružinec to bylo první střetnutí. Rovensko již má za sebou několik zápasů. Mimo jiné 3:3 se Sobotkou, 1:3 s Lomnicí. Navíc posílili několika hráči z Turnova a Sedmihorek. Např. Vodrážka, Mencl, Koudelka Zb. Stružinečtí začali zostra. V úvodu zápasu rozezvučili břevno branky Rovenska. Poté se dostali do hry hosté, kteří se ujali vedení. Stružinec odpověděl brankou Kohouta. Do poločasu hosté přidali další 2 branky. Nejdřív si vybral slabší chvilku gólman Škopán, když dostal housličky po slabé střele. Zanedlouho se měnilo znovu skóre, když zkušený útočník Rovenska  zamířil do vinglu a zajistil hostům dvougólové vedení. Brzy po přestávce stružinečtí snížili na 2:3, autorem branky Matěja. Více branek již nepadlo, i když šance byly na obou stranách.

     Co říci na závěr? Na velkém hřišti si stružinečtí odbyli svoji premiéru, i když prohráli, tak se nemusí za svůj výkon stydět. Posílenému týmu Rovenska byli stružinečtí dobrým soupeřem. I když se našla hluchá místa v naší hře a také zbytečné chyby. Pozitivní je však přístup všech hráčů Stružince. Sešlo se jich 17 a zahráli si všichni. Střídalo se hokejově.   

     Další přípravný zápas sehraje TJ Sokol Stružinec opět na UMT v Lomnici n. Pop. Soupeřem bude 1. FC Tatobity. Hraje se v neděli 9. 3. 2014 od 10 h.

 

Přijďte shlédnout a podpořit Stružinec na nové hřiště do Lomnice!!!

 

Stružinec do toho !!!  

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

 

—————

Zpět