Přípravné utkání: TJ Sokol Stružinec vs. 1. FC Tatobity 8 : 0 (3:0)

10.03.2014 18:34

 Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

Přípravná utkání na jaro 2014

 

TJ Sokol Stružinec vs. 1. FC Tatobity   8 : 0  (3:0)    

hráno v neděli 9. 3. 2014 od 10 h na UMT v Lomnici n. Pop.

 

Branky Stružince:  Votoček 3, Bláha O., Bláha D., Ševců, Stránský (PK), Sehnoutek

 

Sestava Stružince: Škopán (2. pol. Kohout)  – Hamáček, Pazderský, Vágner, Schreyer – Bláha D., Matějka, Ševců, Matěja – Bláha O., Votoček

střídali: Sehnoutek, Bajgar, Stránský, Kohout

do utkání nenastoupili: Hloušek, Martinec, Láska M., Vágenknecht, Stránský L.

trenér: Vágenknecht Petr


Rozhodčí: Procházka Jan z Košťálova

 

    Pro zpestření zimní přípravy a také pro získání herní praxe byla domluvena 3 přátelská utkání, a sice s těmito soupeři: Sokol Rovensko p. Tr., 1. FC Tatobity a FC Pěnčín (Jbc).

     Za krásného vyloženě jarního nedělního dopoledne sehráli fotbalisté Sokola Stružinec druhé přípravné utkání na UMT v Lomnici n. Pop. Soupeřem byly 1. FC Tatobity, ve kterých působí exstružinecký gólman Jirka Hůlek. V tomto utkání si měli stružinečtí spravit chuť po prohraném utkání s Rovenskem. Proti starším hráčů hostů to neměl být velký problém. Jejich hru dirigovali zkušený stoper a v záloze mozek většiny akcí exturnovský gólman Cimbál. V 1. pol. hosté ještě vzdorovali. Inkasovali pouze 3 branky. Po změně stran tatobitským viditelně docházeli síly, čehož Stružinec využil k navýšení skóre. Za stavu 5:0 byl odpískán pokutový kop pro Stružinec po faulu na Votočka. Balon si postavil Stránský Pavel a s přehledem pod břevno skóroval. Konečně se dočkal branky za muže. To se samozřejmě neobejde bez tekuté prémie do kabiny. Následovaly ještě další 2 branky stružineckých v síti Jirky Hůlka a několika dalším gólům zabránil. Odčinil tak svůj kiks při prvním gólu, kdy tečoval přihrávku Votočka a ta mu prošla na zadní tyč. Vzhledem k velké únavě hostujících hráčů byl zápas o několik minut zkrácen. Na tak velké hřiště nejsou zvyklí. Jde jen o přípravu. Za solidního rozhodování arbitra Procházky dosáhli stružinečtí vysokého vítězství.

     Co říci na závěr? Tento zápas splnil svůj účel. I když v první půli nebyla z naší strany tak výrazná převaha. Ta se projevila až ve druhém dějství, kdy soupeři došlo. Opět se sešlo dost lidí, navíc několik hráčů absentovalo, dokonce si mohl trenér Vágenknecht odpočinout od hry a řídit hru ze střídačky. Pavel Stránský protrhl střeleckou smůlu a zapsal se také do střelecké listiny.

Další přípravný zápas sehraje TJ Sokol Stružinec opět na UMT v Lomnici n. Pop. Soupeřem bude FC Pěnčín u Jablonce n. Nis. Aktuálně lídr I. B třídy východ Libereckého kraje. Hraje se v neděli 16. 3. 2014 od 10 h.

 

Přijďte shlédnout a podpořit Stružinec na nové hřiště do Lomnice!!!

 

Stružinec do toho !!!  

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

 

—————

Zpět