TJ Sokol Stružinec vs. FK Košťálov „B“ 6 : 2 (1 : 2)

Branky: Bláha O., Těhník, Ševců, Vojtíšek, Dlouhý, Vágenknecht – Vodrážka 2

Stružinec: Škopán – Vágner Jan, Vágenknecht, Novotný J., Pazderský - Bláha Dominik, Ševců, Vágner Jiří, Láska J. – Bláha Ondřej, Vojtíšek

Košťálov „B“: Průcha st. - Lebruška, Pálka, Vojtíšek, Grafek – Baudyš R. ml., Vodrážka, Houžvička, Kmínek – Zboroň, Janata Michal

Trenér: Vodrážka Karel

As. trenéra: Sádek Jiří ml.

Vedoucí mužstva: Věrný Drahoslav

Hlavní rozhodčí: Procházka Jan z Košťálova

V neděli 28. února od 10h absolvovali fotbalisté Stružince svůj druhý přípravný zápas na jarní sezónu OP. Nastoupili téměř ve stejné sestavě jako v minulém utkání s Mírovou (1 : 1). Košťálov posílili 4 hráči „A“ týmu. V první půli se hrál pohledný kombinační fotbal z obou stran. Košťálov byl efektivnější v zakončení, když dokázal potrestat dvě chyby hostující obrany. Stružinci se povedlo vstřelit jen 1 branku, za to však orazítkoval tyč a břevno soupeřovy branky. V úvodu druhého poločasu Košťálovský Roman Baudyš ml. neproměnil pokutový kop po faulu J. Novotného. Poté převzali iniciativu Stružinečtí, kteří získávali převahu v závěru drtivou a třemi góly v závěrečné čtvrthodině dokonale otočili zápas a tím docílili nečekaně vysokého vítězství. V týmu dostalo šanci opět několik mladých hráčů, kteří vedle zkušených borců získávají cenné zkušenosti. Nutno dodat, že v tomto utkání chybělo ještě několik dalších hráčů (Láska R., Láska P., Novotný A., Hůlek, Typlt, Mach J.). Zahráli si všichni, mezi střelce se zapsali i dva ze tří náhradníků (Těhník, Dlouhý)

Program na zbytek přípravy:

Nyní čeká naše svěřence třítýdenní zápasová pauza, budou probíhat pouze tréninky a spinning, pravděpodobně poslední přátelský zápas sehrají v sobotu 20. března od 17:30 s mužstvem TJ Vysoké nad Jizerou opět na UMT v Ž. Brodě. Poté se naši hráči zúčastní několikadenního soustředění v Rokytnici nad Jizerou. O týden nato, tzn. 3. a 4. dubna 2010 by měla začít jarní část OP Semilska.