Poslední kop roku 2013 "Starý" vs. "Mladý" 13 : 10 (3:6)

30.12.2013 09:56

Poslední kop roku 2013  

 

     Dne 28.12.2013 v 10.00 hodin se na umělce v Košťálově konal pod záštitou prezidenta klubu Bohumila Vágnera stružinecký poslední kop roku. Jako již tradičně se spolu utkaly týmy "Starých" a "Mladých".

 

     Začátek utkání byl vyrovnaný, padaly branky na obou stranách. Za stavu 3:3 „Starý“ trochu polevili a „Mladý“ si několika rychlými akcemi a přesným zakončením vytvořili dokonce tříbrankový náskok. Naopak „Starý“ se na konci první části trápili. Nedařilo se jim vstřelit branku především díky výbornému gólmanovi „Mladých“ Kubovi Votočkovi. Poločas tedy skončil vedením „Mladých“ 3:6.

     Druhá půle již patřila „Starým“. Zlepšili pohyb a především důraz v zakončení, což vedlo ke srovnání skóre na 7:7. Poté se hra opět vyrovnala. V závěru utkání „Starý“ ještě více zabrali a strhli vedení na svojí stranu až na konečných 13:10.

     K vidění byl velice pohledný fotbal s mnoha ukázkovými akcemi, šikovnou střelbou, důrazem, perfektními zákroky gólmanů, ale především se celé utkání odehrálo v duchu fair-play, za což patří dík všem aktérům.

 

Fakta z utkání:

 

"Starý" vs. "Mladý"   13 : 10   (3:6)

hráno v sobotu 28.12.2013 od 10.00 hodin na umělce v Košťálově

 

Branky:     někteří se prosadili, ostatní si musí počkat na příští rok

ŽK/ČK:      0/0

Diváci:      2   (čestný host – prezident klubu Bohumil Vágner, fotograf - Tomáš Bajgar st.)

 

Sestava "Starý":     Pavel Stránský ml. (v brance se mu dařilo až do doby, kdy dostal od Karlose gól z půlky hřiště), Pavel Škopán (zkušeně to vzadu jistil, rukama i nohama), Jirka Máka (zradil ho tvrdý povrch, levačka a bohužel i pravačka), Honza Vágner (ten byl prostě všude, ostatně jako obvykle), Jirka Láska (všichni borci čumí, jak to Lexa pořád umí), Vašek Schreyer (ve vzduchu neprohrál žádný souboj), Jarda Novotný (delší pauza na něm prakticky nebyla znát), Martin Láska (rychle pochopil taktiku „Starých“), Lukáš Heřmanský (bojoval jako lev, mnoho ran rozdal a mnoho ran dostal, nakonec musel dvakrát do řeky), Petr Vágenknecht (chvilku se zastřeloval, ale nakonec se proti důrazné obraně soupeře dokázal prosadit)

 

Sestava "Mladý":    Kuba Votoček (svými gólmanskými zákroky přiváděl střelce „Starých“ k zoufalství), Láďa Martinec (kopalo mu to dobře i bez hokejky), Kuba Sehnoutek (pobízel spoluhráče k zodpovědnému a pozičnímu bránění), Mára Matěja (střílel častěji než Hera, a to je co říct, bohužel jeho pokusy končily v ochranné síti nad brankou nebo u sousedů na zahradě), Karel Hamáček (vstřelil nevídanou branku přes půlku hřiště), Pepa Ševců (nebyl zjevně ve své kůži, přes veškerou snahu se s balónem moc nepotkal), Ondra Bláha (s Dominem tvořili nebezpečné útočné duo), Dominik Bláha (vstřelil pár důležitých branek, k vítězství to však nakonec „Mladým“ nepomohlo), Tomáš Bajgar (sbíral cenné zkušenosti v tak důležitém zápase)

 

    Vyhodnocení proběhlo v Restauraci Můstek v Lomnici nad Popelkou. Zde pro nás bylo připraveno občerstvení včetně bezkonkurenčního gulášku šéfkuchaře Romana Votočka. Děkujeme celému týmu restaurace za příjemně strávené chvíle po náročném a vyčerpávajícím utkání.

 

Přejeme všem šťastný a úspěšný rok 2014.

 

Sportu zdar a stružinecké kopané zvlášť.

 

 

 

Více fotek na: tjsokolstruzinec.rajce.idnes.cz/Posledni_kop_roku_2013

 

 

 

—————

Zpět