Poslední kop roku 2012 "Starý" vs. "Mladý" 15:14 (7:1)

30.12.2012 21:41

     Dne 30.12.2012 v 10.00 hodin se na umělce v Košťálově konal tradiční stružinecký poslední kop roku. Jako obvykle se spolu utkaly týmy "Starých" a "Mladých". V první polovině utkání měli "Starý" jasnou převahu a dokázali odskočit "Mladým" až na rozdíl šesti branek. V druhé polovině "Starý" polevili a "Mladý" toho dokázali využít a skóre dotáhli. Po dramatickém závěru nakonec "Starý" zvítězili 15:14.

     Vyhodnocení utkání následně proběhlo v příjemném prostředí Restaurace Můstek v Lomnici nad Popelkou, kde pro nás kluci Votočkovi sponzorsky připravili výborný gulášek, za což jim patří poděkování.

 

Fakta z utkání:

 

"Starý" vs. "Mladý"   15 : 14   (7:1)

hráno v neděli 30.12.2012 od 10.00 hodin na umělce v Košťálově

Branky:     skoro všichni se trefili

ŽK/ČK:      0/0

Diváci:      3

 

Sestava "Starý":     Pavel Stránský ml. (chytal, co mu tělo stačilo), David Hloušek (dal Votymu gól na první tyč), Pepa Ševců (třikrát se vrátil za půlící čáru), Honza Vágner (vstřelil první branku a načal tak soupeřova gólmana), Jirka Láska (naběhal toho jako za mlada), Vašek Schreyer (v souboji tělo na tělo s Jirkou Mákou nakonec oba okusili tvrdost umělky), Petr Vágenknecht (to byl lob jak ze žurnálu, viď Voty?)

 

Sestava "Mladý":    Jirka Máka (párkrát mu levačka nekopla), Kuba Votoček (tentokrát to jistil ze zadu), Láďa Martinec (měl trochu žízeň a taky dostal gól na první tyč), Kuba Sehnoutek (zastřeloval se, nebyl ve svých kopačkách), Mára Matěja (trochu mu to klouzalo), Libor Kašpar (měl přesnou mušku, u sousedů v zahradě byl jen jednou), Tomáš Bajgar (byl plný motivace, sledoval ho táta)

 

Sportu zdar a stružinecké kopané zvlášť.

 

 

—————

Zpět