II. ročník Mikulášského turnaje v malé kopané

08.12.2010 10:55

     

     V sobotu 4. prosince 2010 se fotbalisté Sokola Stružinec zúčastnili II. ročníku Mikulášského turnaje v malé kopané, pořádaného BC Krbaři v lomnické sportovní hale u ZŠ. Několik stružineckých hráčů nastoupilo v jiných týmech, např. Krbaři, Samohýl,  proto  byl  kádr doplněn  třemi  hráči:  Ondra Bočok  chytá v divizních  Semilech,  Petr Martinek  hraje  I. A  třídu v Doubí (Liberec) a Jirka Vágner krajánkuje v hornorakouském klubu SV Weitra hrající I. Klasse Waldviertel.
      Sestava Sokola Stružinec: Bočok Ondřej – Hamáček Karel, Hloušek David, Trešl Filip, Láska Jiří – Merta Petr, Martinek Petr, Vágner Jiří,  Vágenknecht Petr.  Stružinec  byl nalosován  do těžké skupiny,  spolu s týmy Outsiders PCE, FC Průtok, Géčko a SKMírová. Náš tým nakonec skončil v základní skupině na 3. místě a neprobojoval se tak do semifinále. O tomto rozhodl především hned první zápas s SK Mírová, kdy po chybách v obraně a naopak po několika neproměněných gólových šancích Stružinec  v  tomto  utkání podlehl Mírové 1:2. V utkání o konečné 5. místo si Stružinec lehce poradil s týmem Fill Pack 7:3. Z celkového prvenství v turnaji se nakonec radoval tým Géčka, který ve finále rozstřílel Slavoj Houslice (JC) 6:1.

Zápasy Sokola Stružinec:

SK Mírová – Sokol Stružinec 2:1
Sokol Stružinec – Géčko 1:6
Sokol Stružinec – FC Průtok 4:2
Sokol Stružinec – Outsiders PCE 6:0

( 6 bodů, skóre 14:10, 3. místo ve skupině)

Zápas o 5. místo:

Fill Pack – Sokol Stružinec 3:7

Střelci Sokola Stružinec:

Vágenknecht Petr – 8, Láska Jiří – 4, Hloušek David – 3, Martinek Petr – 2, Trešl Filip – 1, Hamáček Karel – 1, Vágner Jiří – 1, Merta Petr - 1

Celkové pořadí v turnaji:

  1. Géčko
  2. Slavoj Houslice (JC)
  3. SK Mírová
  4. Košťálov
  5. Sokol Stružinec
  6. Fill Pack
  7. Samohýl
  8. FC Průtok
  9. Krbaři
10. Outsiders PCE
 

—————

Zpět