FK Přepeře "B" vs. TJ Sokol Stružinec

22.06.2018 17:41

 Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

na závěr prohra s lídrem

FK Přepeře "B" vs. TJ Sokol Stružinec        4:0          (2:0)    

hráno v sobotu 16. 06. 2018 od 14:15

Střelci: 7. Tokan Filip, 30. Bína Pavel, 51. Martínek Petr, 87. Řeháček Jan

ŽK: 0/1 (Schreyer)

ČK: 0/0

Diváků: 44

Sestava Stružince: Nouzák – Ebert, Martinec (c) Böhm, Schreyer - Bláha D. (52. Brnka), Syrovátka, Matěja (88. Vágenknecht), Bajgar – Kuch, Ženatý (62. Bláha O.)

Připraven: Stránský

Trenér: Vágenknecht Petr

Asistent trenéra: Vágner Bohumil

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

Rozhodčí: Liška Pavel ze Semil, AR1: Mikule Jaroslav z Lomnice n. Pop.n. Pop., AR2: Přikryl Jaroslav z Horní Sytové..

Opět za teplého sobotního odpoledne, již od 14:15 sehráli fotbalisté Stružince závěrečný zápas sezóny na hřišti v Turnově, kde se jim byla soupeřem rezerva Přepeř, lídr OP Semilska. Před utkáním jsme neměly přehnané cíle. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, že domácí posílí béčko několika hráči prvního týmu, hrajícího KP libereckého kraje. Hlavně, abychom nedostali mnoho branek.

Domácí od začátku kontrolovali hru a Stružinec se dostával těžko do hry. V 7. min. domácí Tokan přivedl Přepeře B do vedení, 1:0. Ve 14. min. hostující Bajgar zahrával 1. roh. kop, jnže přetáhl centr a poté se zmocnili balonu domácí. Ve 21. min. gólman Nouzák vyrazil střelu domácích na roh. a po něm hlavičkoval Martínek na zadní tyči těsně vedle. Měli jsme štěstí. Ve 24. min. Bláha D. se nakonec ke střele na vápně nedostal. Soupeř mu balon ukopl. Ve 30. min. Bína střelou po zemi k tyči zvyšuje na 2:0. Ve 35. min. Bína opět střílí, tentokrát nad. Ve 39. min. domácí trefují břevno. Minutu nato tyč. Ve 41. min. vidí jedinou ŽK v zápase hostující Schreyer za faul na Bínu na vápně. Tr. kop domácí rozehráli a gólman Nouzák vyrazil střelu na roh. Z něj gól nepadl. Poločas skončil vedením Přepeř 2:0. Hosté o přestávce nestřídali.

Ve 46. min. střelu střídajícího Cimbála Nouzák vyrazil na roh. Z něj nic. V 50. min. Bína střílí do tyče ze 13 m. V 51. min. Martínek hlavou na zadní tyčči po roh. kopu dává na 3:0. V 52. min. hosté poprvé střídají, Brnka za Bláhu D. V 56. min. domácí spálili 2 velké šance. V 60. min. Bajgar fauluje  ve vápně domácího hráče. Rozhodčí Liška nařídil k údivu domácích jen tr. kop, který gólem neskončil. V 62. min. hosté podruhé střídají, Bláha O. za Ženatého. V 71. min. Bajgar v šanci, gólman Kumprecht chytá. V 75. min. domácí orazítkovali břevno. V 79. min. Martínek trefuje tyč. V 87. min. střídající Řeháček dává výsledku konečnou podobu, a to 4:0. Potom hosté potřetí střídají, Vágenknecht za Matěju. Krátce nato Vágenknecht minul branku po centru Kucha zleva. Následoval konečný hvizd rozhodčího Lišky, po kterém se mohli hráči Přepeř radovat z výhry a zároveň z vítězství v OP Semilska a z postupu do krajské soutěže I. B třídy. Náš tým nakonec skončil na 3. místě, když nám pomohla výhra Mírové 6:2 s Novou Vsí.

Co říci na závěr: Pro naše hráče je prohra o 4 branky ještě přijatelná. Domácí ještě několik gólovek nedali a k tomu trefili 2 břevna a 3 tyče.

 

 

 Stružinec do toho!

 

Autor: Jiří Máka,

vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět