FK Přepeře B vs. TJ Sokol Stružinec 3 : 0 (2:0)

07.10.2015 20:51

Zprávy TJ Sokol Stružinec, oddílu kopané:

velká absence = další prohra

 

FK Přepeře "B" vs. TJ Sokol Stružinec     3 : 0   (2:0)    

hráno v sobotu 26. 09. 2015 od 16:30

 

Branky: 6. Tokan Filip, 40. Janda Tomáš, 88. Janda Petr

 

ŽK: 1/1 (Kopečný/Ševců)

ČK: 0/0

Diváků: 50 (více Stružineckých)

 

Sestava Přepeř "B": Kumprecht – Baudys, Cimbál (c), Kopečný, Kubáček (65. Šulava) - Malík, Dohnal, Laurin (86. Křemenák), Janda T. (70. Janda P.) - Tokan (60. Dědeček), Kvapil

Vedoucí mužstva: Bým Vladislav

 

Sestava Stružince: Škopán – Bláha D., Stránský L. (c), Bláha O., Hamáček – Morávek, Vágenknecht, Ševců, Bajgar – Votoček, Stránský P.

Vedoucí mužstva: Máka Jiří

 

 

Rozhodčí: Procházka Jan z Košťálova, AR1: lajk Kolomazník Petr, AR2: lajk Forman Zbyněk.

 

     Za chladnějšího zářijového sobotního odpoledne sehráli fotbalisté Stružince zápas 8. kola OP Semilska na hřišti č. 2 v Semilech, kde se utkali s rezervou Přepeř. Tento oddíl zde hraje domácí zápasy, protože stále nemá svoje hřiště. K tomuto utkání cestovalo pouze torzo týmu Stružince. Z různých důvodů chybělo 7 hráčů (Martinec, Pazderský, Böhm, Schreyer, Vondra, Mizera, Nouzák). Nakonec se dala dohromady jedenáctka, která vyběhla na trávník. Celé utkání odehrál Stránský P. Taktika před zápasem byla jasná. Zbytečně se nehnat do útoku, spíš bránit, abychom nedostali moc gólů. Brzy jsme však inkasovali, v 7. min. po velké chybě obrany, kdy Bajgar daroval branku Tokanovi, 1:0. První čtvrthodina zápasu byla ve znamení slabé hry naší defenzívy. V 19. min. se prezentoval pěknou střelou ze 30 m z tr. kopu Ševců. Domácí gólman Kumprecht balon vyrazil. Ve 21. min. se při střele zranil Votoček (svalové zranění – stehno) a tím jsme mohli zapomenout na bodový zisk z tohoto zápasu. Kuba zkoušel dohrát, ovšem nešlo to a v 70. min. musel ze hry odstoupit a dohrávali jsme o 10 hráčích v poli. Ve 39. min. opětná velká chyba obrany (Bláha D.) neuhlídal stokilového pořízka Přepeř, Jandu T. a ten střelou  k tyči upravil na 2:0 pro domácí. Poločas skončil 2:0 pro Přepeře "B".

     Ve 2. pol. měli si domácí hráči převahu, měli častěji balon na svých kopačkách, ale místy byla jejich hra neurovnaná a hráčům Stružince se dařilo jejich útoky eliminovat. Závěrečných 20 minut zápasu hráli domácí přesilovku po odstoupení zraněného Votočka, několikrát vystřídali a právě jeden ze střídajích hráčů Přepeř, Janda P. opět po chybě obrany dorazil balon do branky, když střelu jeho spoluhráče gólman Škopán vyrazil, 3:0. Závěrečný hvizd rozhodčího Procházky byl pro naše hráče vysvobozením. Utkání skončilo 3:0 pro Přepeře "B".

     Co říci na závěr? V dnešním utkání Stružinec nastoupil velmi oslaben o několik hráčů základní sestavy, a tak bylo cílem hlavně moc neinkasovat. To se nepovedlo a navíc jsme přišli o klíčového útočníka Votočka, který si přivodil svalové zranění stehna.

     Tuto sobotu  03. 10. 2015 od 16:00  sehrajeme domácí zápas, sousedské derby s rezervou Lomnice. Přijďte podpořit Stružiňáky, aby předvedli lepší výkon a získali důležité body v boji s dalším týmem, který také nemá body na rozdávání.

 

Stružinec do toho !!! 

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět