Byla zahájena rekonstrukce trávníku…

30.06.2010 22:32

   Hned druhý den po posledním mistrovském utkání mužů v sezóně 2009/2010, tedy v neděli 20.6.2010, byla na stružineckém hřišti zahájena rekonstrukce trávníku. Celá rekonstrukce bude prováděna svépomocí pod taktovkou Tomáše Sedláka z Lomnice n. Pop., který bude akci koordinovat a na vše dohlížet. Rekonstrukce bude probíhat přes celé léto, aby bylo hřiště připraveno na další sezónu. Vzhledem k tomu, že je již plocha čerstvě oseta novým travním semenem a průběžně bude probíhat hnojení, postřik proti plevelům a zavlažování, bude po celou dobu rekonstrukce zakázán vstup na hrací plochu.

   V neděli 20.6.2010 od 10.00 hod. proběhla na hřišti celodenní brigáda, kdy byla celá plocha  prosypána pískem, novým travním semenem a hnojivem. Brigády se zúčastnili hráči A-týmu a další funkcionáři.

Jmenovitě : Vágner Bohumil, Klikar Milan, Bím Ladislav, Hloušková Marie, Zamastil Tomáš, Vágenknecht Petr, Škopán Pavel, Vágner Jan, Vojtíšek Martin, Stránský Pavel ml., Bláha Dominik, Bláha Ondřej, Hamáček Karel, Máka Jiří, Dlouhý Michal. Na vše dohlížel Tomáš Sedlák. Všem jmenovaným patří poděkování za odvedenou práci.

   Dále chceme poděkovat firmě D.D.L. Servis s.r.o. Lomnice nad Popelkou, která sponzorsky zajistila převoz písku.

 

 

—————

Zpět